Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jestem samotny ponieważ kobiety idą na łatwiznę.


Gość Pitu

Rekomendowane odpowiedzi

wykończony, A ja widzę dwóch gości , użalających się nad sobą, piszących jakie to kobiety są złe, bo oni tacy wspaniali a one nie doceniają.

 

Ja nie mam sobię nic do zarzucenia , w porównaniu do czego była zdolna moja była , perfidnie Mnie okłamała , napisała Mi sms-a miesią przed ślubem że Ona chce świeżości, kogos poznac nie wiem, Jakie kobiety tak robią ? widzisz do czego kobiety są zdolne. Jednego dnia rozmawiamy o planach na przyszłośc a drugiego pisze smska. Blizna na całe życie.

 

-- 04 sie 2012, 00:35 --

 

myślę że najodpowiedniejszą nazwą tematu byłoby: "jestem samotny, bo jestem do dupy"

 

Załóż swoj , chętnie popiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, A ja widzę dwóch gości , użalających się nad sobą, piszących jakie to kobiety są złe, bo oni tacy wspaniali a one nie doceniają.

 

Ja nie mam sobię nic do zarzucenia , w porównaniu do czego była zdolna moja była , perfidnie Mnie okłamała , napisała Mi sms-a miesią przed ślubem że Ona chce świeżości, kogos poznac nie wiem, Jakie kobiety tak robią ? widzisz do czego kobiety są zdolne. Jednego dnia rozmawiamy o planach na przyszłośc a drugiego pisze smska. Blizna na całe życie.

 

o maj gad! na ziemi żyje ok 7 miliardów ludzi, połowa to kobiety, czyli ok. 3,5 miliarda osób chce świeżości. W jaką stronę ten świat zmierza, Kasiu Tusk, jak żyć, jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitu, to pytanie jaka Ty kobiete zapoznales? Ze taka niedojrzala, moze stawiaj nastepnym razem na cechy wewnetrzne a nie zewnetrzne.

 

agusiaww , Co z tego ,że była dojrzała , miała fajny charakter i była ładna , w tym przypadku to nie maiło znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitu, Dojrzała kobieta zrywająca zaręczyny smsem? :shock:

 

masz rację , doszedłem do wniosku ,że chciała zrobić karierę fotomodelki , patrząc na jej obecne zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wnętrze kobiety liczy się bardziej, niż tylko sam wygląd piękny. Jak ktoś zwraca uwagę tylko na sam wygląd i tym się kieruję, to na tym może źle wyjść. Kobiety rzeczywiśćie są zmienne i to każdego dnia, ponieważ dziś jest miła i się uśmiecha, a następnego dnia jest nieprzyjemna i złośliwa. Kobiet nie da się do końca wyczuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, A ja widzę dwóch gości , użalających się nad sobą, piszących jakie to kobiety są złe, bo oni tacy wspaniali a one nie doceniają.

No to przetłumacz Pitu i Bonusowi co mają w sobie zmienić.

 

-- 04 sie 2012, 10:01 --

 

Pitu po prostu przyciągasz egoistki dając im wszystko na tacy one to wykorzystują i mają cię potem gdzieś.

Zrozumiem wszystko, ale nie robienie jaj sobie z tych dwóch po prostu są niedoświadczeni i nie wiedzą jak się zachować jak mu coś poradzicie

i pomożecie to się ogarną i przestaną użalać się nad sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co mam tu jeszcze napisać wam? Po prostu ja nigdy nic złego kobietom nie zrobiłem, a mimo to i tak mnie olewały. Muszę być chyba bogaty, mieć fajne życie, zapewnioną przyszłość, żeby w końcy zaczeły się mną interesować? Bo nie oszukujmy się, ale teraz trzeba coś posiadać, coś mieć, żeby kobiety to zauważyły i zaintereoswały się kimś takim? Chociaż i tak byłoby to oparte na fałszyźmie i kłamstwie, z uwagi na posiadanie pieniędzy, innych wartośćiowych rzeczy. Bo jeśli kobiety u faceta zwracają uwagę w pierwszej kolejnośći na jego stan konta, na dobre warunki życiowe, na wygodne życie i dzięki temu interesują się takim facetem, to uważam to za materializm ze strony kobiet lub na chęć wygodnego życia. Gdyby facet tego wszystkiego nie miał i byłby biedakiem skończonym, najprawdopodobniej żadna kobieta nie zainteresowałaby się takim facetem. Przecież może być tak (a często tak jest) że takie kobiety lecą tylko na wygodne życie, a faceta mają głęboko gdzieś...One mogą udawać przed nim normalną i miłą, ale to tylko pozory, ponieważ one i tak mają cel, aby wykorzystać, oszukać faceta i dązą do tego celu. Są kobiety nieugięte i jak czegoś chcą, to tak zrobią. Ja też twierdzę, że jest bardzo wiele dobrych kobiet i wierzę w te kobiety, ale to jest kwestia charakteru. Kobiety zawsze trzeba szanować, ale są takie, które na to nie zasługują, bo one na pewno nie szanowałyby.

 

-- 04 sie 2012, 09:13 --

 

Ja się nad sobą nie użalam, drogi przyjacielu? Nawet nie czuję w sobie żadnego użalania się, a tylko w sposób normalny opisuję różne sytuację z życia. Dla mnie to jest różnica między "użalaniem się", a opisywaniem konkretnych sytuacji życiowych. No ale to może być mylone przez ludzi, ponieważ podobnie to może wygladać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są kobiety nie warte zachodu, starań, angażowania, nawet jezeli są ładne, zgrabne. Taki facet starając się o takie kobiety, tylko sam zrobi z siebie głupka, będzie daremnie coś sobie obiecywał, a one będą miały to w dupie!! Szukanie na siłę kobiet do związku, nawet jako kolezanki nie jest dobre, bo i tak nic to nie da. Jeżeli nie ma się do nich szczęścia, to trudno...Losu i tak się nie oszuka (chociaż można się starać to robić), ale jak los zawsze jest taki sam i za kazdym razem chce źle, to musi to być chyba jakieś fatum...Nawet samo szczęście nie przychodzi do człowieka, miłość, bo ten los jest tak wredny, że chce jak najgorzej...To jest życie, a w nim bywa różnie. Każdego dnia może się coś zmienić na lepsze lub gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony Cudotwórców tu nie ma :P

NO tak, ale w innych tematach jak ktoś się użala, to mu coś poradzą i ogólnie jest więcej empatii :mrgreen:

a poza tym pitu pisał tylko o swoich związkach, a laski natychmiast uznały, że to jest nagonka na 3,5 miliarda kobiet na świecie

paranoja co? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można być naiwnym i łatwowiernym w stosunku do kobiet, bo one mogą to wykorzystać. Wszystko musi być z dystansem. Kobiety trzeba wyczuć, wiedzieć, czego oczekują od życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a poza tym pitu pisał tylko o swoich związkach, a laski natychmiast uznały, że to jest nagonka na 3,5 miliarda kobiet na świecie

Jestem samotny ponieważ kobiety idą na łatwiznę.

nigdzie nie widze moje kobiety?

 

-- 04 sie 2012, 10:37 --

 

Nie można być naiwnym i łatwowiernym w stosunku do kobiet, bo one mogą to wykorzystać.

To dziala tez w druga strone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam to gdzieś, czy ktoś tu mnie rozumie, czy nie!? Ja piszę to, co mam napisać i tyle. To jest forum dyskusyjne i ja się wypowiadam w temacie, jak każdy. A rozumiem bardzo dobrze, nawet nie wiesz jak bardzo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×