Skocz do zawartości
Nerwica.com

Miłość do siebie


klarunia

Czy kochasz siebie?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kochasz siebie?

    • Tak- lubię siebie, akceptuję swoje niedoskonałości, cieszę się sobą, czuję wdzięczność za to kim jestem
      13
    • Nie- czuję do siebie nienawiść i pogardę, jestem beznadziejny, bezproduktywny i nic nie wart
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Czy kochacie siebie? Czy kiedy np wstajecie rano czujecie wdzięczność za to, kim jesteście? Cieszycie się sobą? A może zdarzają Wam się takie dni, kiedy się udaje przyjąć takie nastawienie, a innym razem nie? Pracujecie nad tym? W jaki sposób? Czy ten sposób działa? Czy pokochanie siebie poprawiło Wam jakoś życie?

 

Zapraszam do wypowiadania się i mam nadzieję, że nie było jeszcze takiego tematu ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I miłość własna jest najważniejsza, żeby potem móc kochać innych ludzi.

To nie do końca prawda przynajmniej w moim przypadku ;) uwielbiam innych ludzi , ale siebie już nie bardzo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I miłość własna jest najważniejsza, żeby potem móc kochać innych ludzi.

To nie do końca prawda przynajmniej w moim przypadku ;) uwielbiam innych ludzi , ale siebie już nie bardzo ;)

Nie możemy dać komuś tego czego sami nie mamy,więc skoro uwielbiasz ludzi musisz tez siebie,albo nie bardzo jedno i drugie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możemy dać komuś tego czego sami nie mamy,więc skoro uwielbiasz ludzi musisz tez siebie,albo nie bardzo jedno i drugie.

Muszę uwielbiać siebie ... a jednak nie muszę ;) nie wiem gdzie piszą o takich głupotach , że trzeba lubić siebie żeby lubić innych , może w jakiś książkach psychologicznych ? :lol: sam miałem kiedyś znajomego który uważał , że jest nic nie wartym nieudacznikiem a był życzliwy i przyjażnie nastawiony do innych ludzi , więc wyjątki się zdarzają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, być może twierdzić mozna wszystko,pisze jak ja to czuje.

 

-- 03 sie 2012, 20:51 --

 

Candy14, jesli kochamy ''chorą''miłością to jest to miłość?czy udręka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jak to jest ze komuś zależny na mnie a mi na tej sobie ale sam nienawidzę siebie i swoich kompleksów i rezygnuje z tego bo wiem ze będę czul się źle, choć tego pragnę

 

jestem nienormalny???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×