Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co? Przeglądam sympatie dziewczyn w moim wieku, i żadna z nich nie pasuje mi z osobowości i zachowania. :shock:

 

Natomiast podobają mi się profile kobiet po 50+. Im starsza, tym więcej cech posiada, których oczekuję. Te kobiety są spokojne, zrównoważone, lubią chodzić na spacery... A te młode to... ech.

 

Chyba zaczekam do tej 50-tki, ale to dopiero za 30 lat. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

what_a_feeling, na sympati znajdziesz głównie te "głośne i szalone". Te ciche tam konta nie założą, bo się wstydzą i boją. Z doświadczenia kilku kobiet, które poznałem na terapii, to wcale się tym nieśmiałym nie dziwię. Przeważająca część facetów na tym portalu szuka tylko panny na jedną noc, bajerkę mają całkiem dobra.

Jak szukasz bratniej duszy, to polecam fora tematyczne. Możesz popisać o tym co Cię interesuje i przy okazji poznać jakąś wolną z podobnymi cechami do Twoich.

 

detektywmonk, rozmawiać możesz o czymkolwiek. Najważniejsze, żeby znaleźć osobą, która będzie chciała słuchać. Powiedz mi, myślałeś o terapii grupowej dla schizofreników? Może tam byś poznał kogoś podobnego do siebie. Ja poszedłem na terapię, żeby pomóc sobie, a poznałem tam cudowną dziewczynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

what_a_feeling, tego portalu nie znam. Ja miałem konta tylko na sympati, stworznidlasiebie i edarling. Na dwóch ostatnich musisz płacić jak chcesz coś zdziałać. Żadnego efektu to wszystko nie dało, a to przez moją nieśmiałość i skrytość. W życiu już bym nie szukał kogoś przez takie portale.

Tak czy inaczej, ja uważam, że najlepszym wyjściem dla takich osób jak my są fora tematyczne. Nie można się jednak tam nastawiać tylko na szukanie miłości, bo odstraszysz wszystkie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×