Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

jasaw, mialam okres kiedy wyjscie z domu bylo dla mnie bardzo trudne... wychodzilam wlasciwie tylko wtedy kiedy skonczyly mi sie papierosy i kawa, Bylam wtedy zupelnie sama i nikt nie mogl mnie wyreczyc. Pamietam to uczucie ulgi kiedy wpadalam do domu zatrzaskujac za soba drzwi. Wyjscie to byl taki mega stres, ze kazde odchorowywalam . Ale potem malymi krokami probowalam wciaz od nowa i udalo sie pokonac lęki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewna osoba, która stoi na drodze do mojego szczęścia :evil:

 

ja jestem, zwolenniczką wyjaśniania na spokojnie ..

może po prostu spytaj czemu tak robi? i że Ci to nie na rękę..?

może to wystarczy, zamiast się denerwować i podnosić sobie ciśnienie, może lepiej i łatwie po prsotu to sobie wyjaśnić? :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nic nie wkurza, moja nadąsana osoba, mająca muchy w nosie nie zniża się do poziomu takich podstawowych czynności jak bycie wkurzonym. ;)

 

Nie myślcie, że z tym nie walczę, bo właśnie takie myślenie mnie we mnie wkurza, potrzeba we mnie więcej spontaniczności i przyziemności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie fakt iż:

lada chwila mogę stracić kontrolę!

jestem bulimiczką, dzisiaj jest 5 dnień zdrowego życia - przed chwilą po obiedzie wzięła mnie ochota na coś słodkiego -> wypiłam szklankę ciepłego mleka z miodem i zjadłam 2 ciasteczka zbożowe, ale teraz....

zaraz po tym czuje taki apetyt, taką chęć zjedzenia więcej, boję się że zaraz się na to rzucę, nie wiem w sumie co mnie powstrzymuje, chyba tylko to że piszę właśnie teraz tu na forum,

z jednej strony nie chcę tego robić, bo to w końcu mój cel, a z drugiej....cięgnie mnie to, wiem że muszę być silniejsza,

 

Dajcie mi kopa żebym nie zrobiła czegoś złego!!!!

PROSZĘ!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×