Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

*Wiola*, zaproś kolegów na zlot, żeby zrobili porównanie wirtuala i reala

Możesz jeszcze nie być gotowa na wrażenia tego kalibru :D Także uważaj o co prosisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow, atak lęku?

Nie.

Autentyczne przerażenie. Moja mama po wizycie u znajomej która ma pustą lodówkę zdecydowała że powinniśmy przestać wydawać więcej niż mamy i kupować tylko za gotówkę.

W efekcie w lodówce są tylko jajka, kawałek schabu i 1/3 kostki smalcu.

Wymyśliła sobie, że powinniśmy zrzucić trochę kilogramów. A Ja dostaję osłabienia i mam problemy z funkcjonowaniem (skupieniem, itd.) jak tylko spadam poniżej pewnego poziomu kalorii :/ . Ona nie ma takich problemów, więc sobie wymyśliła taki idiotyczny program :/ .

Ja mam od wczoraj taką grozę, że nie mogę pracować, czytać książek/podręczników ani grać w gry ani oglądać filmów :/ .

Sprzedałem książkę i kupiłem sobie pół kilo orzeszków ziemnych by uzupełniać trochę jedzenie - powinno starczyć na 5 dni, ale ogólnie mnie to wszystko przeraża.

 

W ogóle jest ostatnio kiepsko z finansami. W zasadzie zawsze jest ryzyko, że jak nie wygramy kolejnego przetargu albo w ogóle takiego przetargu nie będzie to grozi nam zagłodzenie, wyrzucenie z domu, odcięcie internetu, wyrzucenie mnie ze szkoły, itd.

Świadomość tego jest dla mnie nie do zniesienia. W ogóle świadomość, że takie rzeczy są w ogóle możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

która ma pustą lodówkę

Stary, a jadałeś kiedyś jajecznicę po studencku ? :D

 

W efekcie w lodówce są tylko jajka, kawałek schabu i 1/3 kostki smalcu.

Nawet sobie nie wyobrażasz jaką wspaniałą uczte można z tego przyrządzić ;) Aż mi zrobiłeś smaka na to, żeby sobie coś usmażyć :D No ale nie chcę poprzez krzątanie się po kuchni na wenie twórczej, budzić rodziny o tak późnej porze :P

 

-- 31 lip 2012, 02:29 --

 

halenore, Ty też już się tak szybko zbierasz ? :P Ehh ... trochę szkoda. No ale cóż, Dobranoc ;)

 

Tomcio Nerwica, Stary, zaczynam się powaznie niepokoić. Chyba z nami jest coś nie tak :P Wszystkie ciągle tylko od nas uciekają i uciekają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

która ma pustą lodówkę

Stary, a jadałeś kiedyś jajecznicę po studencku ? :D

A co to jest? Wiem, że sporo ludzi może niedojadać i się normalnie uczyć i funkcjonować ale Ja tak nie mogę - znam to z autopsji z czasów jak mi się nie brałem smalcu z kanapką do szkoły bo mi się nie chciało przygotować drugiego śniadania. Kwestia przemiany materii i indywidualnej wrodzonej wrażliwości.

 

Z drugiej strony np. moja mama potrafi zjeść śniadanie, iść na pół dnia do pracy z dużą ilością ruchu i nie czuć w ogóle głodu O_o .

 

W efekcie w lodówce są tylko jajka, kawałek schabu i 1/3 kostki smalcu.

Nawet sobie nie wyobrażasz jaką wspaniałą uczte można z tego przyrządzić ;) Aż mi zrobiłeś smaka na to, żeby sobie coś usmażyć :D No ale nie chcę poprzez krzątanie się po kuchni na wenie twórczej, budzić rodziny o tak późnej porze :P

1/3 kostki smalcu to 600kcal a część tego przecież zużyje moja mama. Ja potrzebuję 2300kcal dziennie, przy założeniu, że i tak będę głodny i będę chudł jakieś 3/4 kilo na tydzień. No i nie wiem co dalej, czy coś będzie kupować na kartę czy też będzie tak, że jutro będą schabowe a pojutrze już nic.

 

Tak w ogóle to ta jedna trzecia kostki smalcu właśnie została zjedzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×