Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot w Trójmieście od 17 do 20 sierpnia 2012 :)


New-Tenuis

Rekomendowane odpowiedzi

Jakkolwiek rozumiem chęć ułatwienia noclegów/obcinania kosztów, to jednak myślę, że podzielenie zlotowiczów na grupy wg miejsc nocowania spowoduje, że ten zlot nie będzie aż takim sukcesem, jak ten miniony, w którym wszyscy byliśmy razem niemal całą dobę. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie będzie nas za wiele to możemy siedzieć u mnie...

niedaleko mnie jest pensjonat gdzie można by zakwaterować resztę i będzie dobrze

 

żeby nie było to będę pobierać opłaty "co łaska" za wodę od tych które będą spać u mnie bo jednak tyle osób kilka dni to spore koszty dla mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek rozumiem chęć ułatwienia noclegów/obcinania kosztów, to jednak myślę, że podzielenie zlotowiczów na grupy wg miejsc nocowania spowoduje, że ten zlot nie będzie aż takim sukcesem, jak ten miniony, w którym wszyscy byliśmy razem niemal całą dobę. :roll:

Spójrz na to z tej strony, każde nie wydane 50 zł na nocleg to o 50 zł więcej na alkohol :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za namową pewnej osoby (wielkie dzięki) i ja się dopisuję.

Nie wiem na jak długo, wszystko zależy od poziomu paniki i bez noclegu.

 

1. Halenore (100%)

2. Wiola (na razie tylko 60 )

3. Gods Top 10 (100%)

4. New-Tenuis (100%)

5. Candy14 (100%)

6. Mushroom (100% )

7. L.E. (80%)

8. Lilith (80%)

9. Klamczucha_88 (100%)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek rozumiem chęć ułatwienia noclegów/obcinania kosztów, to jednak myślę, że podzielenie zlotowiczów na grupy wg miejsc nocowania spowoduje, że ten zlot nie będzie aż takim sukcesem, jak ten miniony, w którym wszyscy byliśmy razem niemal całą dobę. :roll:

Spójrz na to z tej strony, każde nie wydane 50 zł na nocleg to o 50 zł więcej na alkohol :D

Jeśli o mnie chodzi alko nigdy mnie tak nie kręci, jak doborowe towarzystwo. :yeah:

 

Lilith, 'nie daruję Ci tej (przetańczonej) nocy'. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×