Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

człowiek nerwica, detektywmonk, i tak twierdze że macie większe szanse na związek niż ja :mrgreen:

Co do prawictwa a związku...wygląd i seks,są tylko częścią... I niema to całkowitego wpływu na relacje...tak mi sie wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również. Co z tego, że nie piję, nie palę, jestem spokojny, jak jestem mało inteligentny :roll: Nauka 7 języków niewiele mi pomoże.

W ogóle nigdy nie ośmieliłbym się zagadać do dziewczyny, bo nie lubię komuś zawracać głowy swoją osobą. Przez internet znacznie łatwiej byłoby mi kogoś poznać, ale nie ufam zbytnio takim kontaktom, z resztą matka mnie przed takim czymś ostrzega.

 

Ona uważa, że należy się zapoznawać w tradycyjny sposób. Ja myślę, że właśnie jej zależy na tym bym nikogo nie miał... i tak mówi, bo dobrze wie, że nigdy w normalny sposób nikogo nie poznam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również. Co z tego, że nie piję, nie palę, jestem spokojny, jak jestem mało inteligentny :roll: Nauka 7 języków niewiele mi pomoże.

W ogóle nigdy nie ośmieliłbym się zagadać do dziewczyny, bo nie lubię komuś zawracać głowy swoją osobą. Przez internet znacznie łatwiej byłoby mi kogoś poznać, ale nie ufam zbytnio takim kontaktom, z resztą matka mnie przed takim czymś ostrzega.

 

Ona uważa, że należy się zapoznawać w tradycyjny sposób. Ja myślę, że właśnie jej zależy na tym bym nikogo nie miał... i tak mówi, bo dobrze wie, że nigdy w normalny sposób nikogo nie poznam.

 

Widocznie matka nie chcę żebyś ją opuścił dla innej kobiety. Ja mam nadopiekuńczą matkę ale ona chcę abym miał żonę żeby mnie naprostowała i dzieci bo chce wnuki niańczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak normalnie też nie wiadomo na kogo się trafi.

Ja byłą dziewczynę poznałem przez net. Teraz szukam przez net od kilku miesięcy ale póki co tylko przez portale psychologiczne. I na razie bez efektów, ale jakichś niemiłych sytuacji to były tylko dwie, jak raz trafiłem na histrioniczną psychopatkę, a drugi raz na cwaną kombinatorkę. Ale normalnie też się to może przytrafić, a w realu to zupełnie nie umiem szukać. Może jak dostałbym teraz pracę to dałbym ogłoszenie na sympatii czy tym podobnym portalu, no ale tam chyba ciężko o mniej towarzyską dziewczynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukanie przez net ma takie zalety, że łatwiej znaleźć osobę, która nam odpowiada jeśli mam nieszablonowe wymagania.

 

Ja np. nie lubię dzieci i nie chcę ich mieć, nie chcę się żenić, ani nie chciałbym wiązać się z kimś bardzo wierzącym. Gdybym miał kogoś szukać kogoś tradycyjnym sposobem, to bym się nie doczekał...

 

ogłoszenie na sympatii czy tym podobnym portalu,
Prawie same "dziunie" są na takich portalach, czy to z wyglądu czy z osobowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie w każdy miejscu można poznać 2 osobę,
Niby tak, ale tylko pewne siebie osoby mogą sobie pozwolić na podrywanie w np. parku czy w sklepie.

 

Niektórzy nie są stworzeni do bycia w związkach i taka jest prawda. I nie ma co opowiadać tanich bajeczek, że na każdego czeka miłość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wychodzę z założenia że szczęściu to raczej trzeba pomagać ;)

Ale widzę że what_a_feeling celuje w podobny target co ja, więc nawet mi na rękę że nie szuka aktywnie. Im mniejsza konkurencja tym lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×