Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot w Trójmieście od 17 do 20 sierpnia 2012 :)


New-Tenuis

Rekomendowane odpowiedzi

halenore, Nie mam tabletek :cry:

Pani moderator albo ja możemy podrzucić.

 

-- 01 sie 2012, 01:26 --

 

Słuchajcie ludzie :!: Cena jest ok. Wygląda to fajnie. Jest kuchnia i lodówka na napoje mocno schłodzone :twisted: Dojazd jest też w miarę dobry. Zacznijmy od listy.

 

1. Halenore (100%)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

termin zlotu, jakiś taki....... krzywy ;) no ale serio to lepiej zamknąć się w jednym tygodniu. No i proponuję przesunąć całość na następny tydzień czyli 22-26.08

Na ten 2 termin w tym momencie moja obecność to jakieś 30%, ten wcześniejszy 10%.

Może nie za dużo ale na razie marzy mi się samotny wyjazd do moich ukochanych Międzyzdrojów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na to zadupie na Trałowej jest jak dojechac w ogóle jakąs komunikacją miejską?

Na tą Wałową to jeszcze pewnie by się coś znalazło skoro jest w okolicach starówki.

Wstępni ebyłabym zainteresowana zlotem, ale wolałabym spac u siebie w takim wypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, może by mi się siostrę udało wyciągnąć ewentualnie, przemocą jakąś:D to my byśmy spali u mnie wtedy.

 

-- 01 sie 2012, 10:07 --

 

ale jak nie będę miała jak do domu wrócić po nocy to niezbyt by mi się to podobało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli sie porozbijamy noclegowo to chyba wygodniejszy bylby hostel w centrum Gdanska dla tych ktorzy pozostaja bez zakwaterowania. Bo ja z Grzybkiem pewnie tez do domu na noc bysmy wracali

Jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że o urlop do końca roku będzie u mnie bardzo trudno, to dla mnie znacznie lepszym terminem jest ten wcześniejszy 17-20 sierpnia. W kolejnym weekendzie moja obecność musiałaby być skrócona do zaledwie kilkunastu godzin. :-| A tak byłoby ze dwa razy dłużej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×