Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie Madonny od dłuższego czasu zasłuchiwałem się w muzyce lat 80, podejrzewam jednak że M. będzie promowała nowy album i starszych kawałków się nie usłyszy. Póki co, ze względu na samopoczucie słucham muzyki u siebie w domu i nie jeżdżę na żadne imprezy masowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, Rozumiem współczuje ,ale wiesz w dzisiejszych czasach to jakaś plaga chyba.

 

-- 01 sie 2012, 09:50 --

 

Masz tu coś abyć przestał mysleć o swoim szefie :P

 

-- 01 sie 2012, 09:52 --

 

kafka, witaj pracujemy dzielnie :D

basen.jpeg.f785ddb2c385cca84570391a717ccfc6.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, nie ma go, pojechał na wakacje. :D Zresztą, to mi już rybka...

Ostatnio jego żona dowidziała się o przekrętach jakie robi w firmie i chciała rozwodu po 2 tyg małżeństwa, a najlepsze w tym wszystkim był szef, który opowiadał wszystkim, że wynajmie kogoś żeby jej nogi połamał. :( jego żona, to przyjaciółka mojej ex - teraz się zastanawiam nad powiedzeniem jej jakiego sk!@#syna wzięła sobie za męża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relatywista, to są informacje poufne:D Żadnego nie nauczam przedmiotu:)

luk_dig, łohohoh, to ciekawie tam macie. A swoją drogą ja wyleciałam z roboty za to własnie że pan szef sobie z żoną nie radził, ja byłam tego świadkiem, i ni eumiał mi potem w oczy spojrzeć. :roll:Svafa, no ja na szczęście nie pracuję (choć już trochę zaczynam tęsknić za ... pieniędzmi)

Wczoraj jak mi pani weterynarz zaśpiewała 95zł za wizytę, to mało nie spadłam z fotela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×