Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZLOT: 25-29 lipiec 2012 r. ...gdzieś w Centrum Polski


tahela

Rekomendowane odpowiedzi

Do nowego zlotu trzeba założyć nowy wątek - to raz.

Ja myślę, że Trójmiasto to miejsce spotkań mniejszego grona naszych zlotowiczów, że nie chodzi tutaj o zlot userów z całej Polski. Mylę się? Proszę, niech mnie ktoś oświeci.

Ja myśle ,ze sie nie mylisz ile osób jest z Krakowa, Poznania i oni raczej nie dojada ech :? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy nadszedł ostatni dzień zlotu zauważyłem że niektórzy płakali i to mnie trochę zdziwiło.ja natomiast się nie udzielałem bo wiedziałem że nie dam rady utrzymać znajomości z uczestnikami.więc nie potrafiłem się cieszyć ani płakać kiedy zlot się zakończył.zauważyłem że dla niektórych zlot był niczym zastrzyk heroiny dla innych był jak garść szkła dlatego mnie zdziwił tekst z uzależnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, .Być może Nasze towarzystwo Ci nie odpowiadało.Skoro zakładasz z góry,że z nikim nie utrzymasz kontaktu,to na pewno tak będzie...

nie chodzi o to że towarzystwo mi nie odpowiadało.chodzi oto że znam granice swoich możliwości.bardzo fajnie było że zmieniłem miejsce ale musze uciekać zanim inni się zorientują że niema ze mną o czym gadać.usłyszałem też od kilku uczestników że mnie lubią.nie mogę tego poważnie traktować i cieszyć się tak jak inni którzy otrzymali podobny komentarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×