Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

a czemu , shadow_no nie cyzta forum ? :mrgreen:

 

Portal oraz forum NERWICA.com

Informacje o portalu, forum, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

 

w koncu to pytanie skierowane do admina :P a ze nie na temat to co ? akwarystyka tez nei jest na temat na tym forum i nikt nie panikuej , wiecej tolerancji :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no walsnie tak mi sie tez wydawalo :smile: a tylko akwarystyka slodkowodna sie zajmujesz , czy rowniez morska ?

 

I jeszez jedno pytanie jak Ty , jako zalozyciel tego forum po roznych juz przejsciach w zyciu , jak Ty zapatrujesz sie na leki uzalezniajace i nie tylko, ogolnie leki (jesli chodzi o leczenie ogolnie mowiac nerwic)

 

pozdr...

 

Ps; Niedlugo Ci pokaze moj nowy zbiornik morski 500 l ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekrzykliwie, nie kole w oczy, wygląda gustownie, tylko jeszcze przydałoby się duże logo na samej górze (najlepiej wtapiające się w całą budowę strony)... no i mały mankament - lepiej żeby w polu 'ostatnio z forum' nie pojawiały się tematy z kosza :lol: . Poza tym wszystko ok 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jeszcze przydałoby się duże logo na samej górze

Masz racje, będę je projektował.

 

Głównie stawiam na treść, bo czytając maile jakie dostaje, ludzie chcą czytać.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:15 pm ]

Shad a ty to masz postawione na swoim serwerze czy na serwerze bloggera?

Na swoim, bloggera jest tylko skrypt.

 

dla pewności, możesz sprawdzić w cmd: tracert nerwica.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba taki "minimalistyczny" i schludny styl. Moje uwagi:

1. Faktycznie przydałby się jakiś czytelniejszy nagłówek.

2. Coś jest chyba nie tak z kodowaniem, bo zamiast " są znaki zapytania.

3. Może jeszcze jakieś menu z wyborem kategorii wyświetlanych postów?

4. I jeszcze jedna drobna uwaga: reklamy Googla zajmują strasznie dużo powierzchni strony i żeby coś przeczytać trzeba przesuwać scrollem w dół. Na tym forum jest to fajnie rozwiązane: layout do lewej i reklamy po prawej stronie.

 

Mam nadzieję, że nie poczytasz tych uwag jako "czepianie się" - po prostu skrzywienie zawodowe, bo "niestety" trochę robię w webmasteringu.

 

PS. Nie wiedziałem, że blogger ma swój skrypt, który można umieścić na niezależnym serwerze. Wszędzie widzę Wordpressa i mam go już dość :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Faktycznie przydałby się jakiś czytelniejszy nagłówek.

Będzie. ;)

 

2. Coś jest chyba nie tak z kodowaniem, bo zamiast " są znaki zapytania.

np. gdzie? Nie widzę nigdzie.

 

3. Może jeszcze jakieś menu z wyborem kategorii wyświetlanych postów?

Bardzo cenna uwaga - dodam.

 

4. I jeszcze jedna drobna uwaga: reklamy Googla zajmują strasznie dużo powierzchni strony i żeby coś przeczytać trzeba przesuwać scrollem w dół. Na tym forum jest to fajnie rozwiązane: layout do lewej i reklamy po prawej stronie.

Postaram się wkomponować je 'milej' dla czytelnika. ;)

 

Mam nadzieję, że nie poczytasz tych uwag jako "czepianie się"

Oczywiście, że nie. :) Po to ten temat, aby każdy mógł coś doradzić, bo strona jest przede wszystkim dla Was. :)

 

PS. Nie wiedziałem, że blogger ma swój skrypt, który można umieścić na niezależnym serwerze. Wszędzie widzę Wordpressa i mam go już dość

Bo to nie jest do końca tak. Wordpress działa jak np. phpbb2, ściągasz skrypt i masz 100% kontrole nad tym jak to działa.

Blogger polega na tym, że mogę umieścić go na własnym serwerze w formie kilku plików, które zżerają transfer, ale cały silnik jest po stronie bloggera (nie mam kontroli nad np. dziurami w silniku). Gdybym np. chciał mieć wszystko po stronie bloggera, domenę nerwica.com musiał bym przekierować na DNSy blogger.com więc stracił bym subdomeny np. forum.nerwica.com...

Trochę zamotane w sumie, ale mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np. gdzie? Nie widzę nigdzie.

Może u mnie się źle wyświetla - mam angielską wersje systemu, mogę nie mieć wszystkich czcionek, więc z góry przepraszam jeśli piszę bez potrzeby. U mnie wygląda to tak:

http://www.herbatashop.yoyo.pl/img/screenshot_ActiveWindow.png

 

Trochę zamotane w sumie, ale mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi. :)

Tak wiem o co chodzi. Fajnie, że wyjaśniłeś - codziennie człowiek się może nauczyć czekoś nowego :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może u mnie się źle wyświetla - mam angielską wersje systemu, mogę nie mieć wszystkich czcionek, więc z góry przepraszam jeśli piszę bez potrzeby. U mnie wygląda to tak:

http://www.herbatashop.yoyo.pl/img/screenshot_ActiveWindow.png

Ała, to mój błąd. :) Nie zauważyłem. Dzięki za sygnał, już poprawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc moze mnie ktos oswieci . Umiescilam dzis posta ok dostalam odpowiedz ok odpisalam ok a teraz chcialam wejsc na moj watek i wcielo zostal chyba usuniety . ale nie bylo w nim nic nie wiem co zreszta ..Czy nie wolno tutaj podawac nazw lekow ? jakie sa ogolne zasady tego Forum ? Zapytam jak Gierek pomozecie ? :D Pozdrawiam Aska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×