Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)


Aga1

Rekomendowane odpowiedzi

Guzik, w razie czego wiadomo od kogo pożyczyć długopis ;) Fajnie, że udało Ci się przeprowadzić porządki - ja np. nie cierpię porządków :P

 

Ja zostałem pochwalony na praktykach, pojeździłem trochę po ruchomych schodach w centrach handlowych i dwa razy przeszedłem przez most, który wydawał mi się kiedyś najstraszniejszy ze wszystkich (z powodu lęku wysokości są to sukcesy) - jea :) To wszystko mimo bardzo słabej nocy i ciężkiego poranku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mój nowy lek chyba mi pomaga.Czuję się dobrze,nie jestem senny a do tego przestałem robić błędy rachunkowe które wcześniej notorycznie mi się zdarzały i przez które zawalałem kolosy na które umiałem.Gdy brałem mój stary lek nie mogłem dobrze dodać dwa do dwóch,teraz znowu liczę normalnie,a to ważne dla mnie i czuję się naprawde ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przesadziłam wszystkie kwiaty!!! Teraz tylko muszę sprzątnąć wszędobylską ziemię i doniczki.

 

-- 30 lip 2012, 09:51 --

 

Kiya w sobotę w Sopocie rozdawali wielkie pół litrowe monstery! Wielka dawka l-kanityny, kofeiny, tauryny, żeń szenia i witamin! Wielka energia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm byłam na zawodach jeździeckich pod namiotem w roli pomocy organizatorskiej ale to nie do konca sukces bo mieszkajac pod namiotem i bedac w grupie ludzi obcych dopadal mnie strach , naprawde czasami bylo krytycznie... coz pierwszy raz spalam pod namiotem podumowujac...

 

jutro pierwszy w zyciu wyjazd na woodstock ,przy ktorym juz byly lzy podczas planowania ale bilety na pociag zakupione i moze wsiade do pociagu wypchanego po brzegi ludzmi- obcymi- bardzo duzo osob - :zonk::silence::hide:

 

boje sie ale jak dam rade tam wytrzymac chociaz 2 dni to bedzie sukces

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×