Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZLOT: 25-29 lipiec 2012 r. ...gdzieś w Centrum Polski


tahela

Rekomendowane odpowiedzi

Super, że już większość ze zlotowiczów dotarła do domów. :D

 

Jesteście pewni, że nie trzeba robić prasówki z Faktu itp. tytułów? :mrgreen:

 

-- Pn lip 30, 2012 9:47 am --

 

Nie trzeba było długo czekać i zarysowuje się nowy plan:

 

WRACAMY!!!!!!!!!!!???!!!!!!!!!!! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moniko, nic ( poza bólem egzystencjalnym) nie boli ale po takiej tygodniowej terapii mogło by. ;)

No a następny złot? Ja jestem za lokalizacją nad morzem bo i tak mam zamiar jechać a termin to tak, żeby jeszcze ciepło było czyli wkrótce.

 

Nieboszczyk, nie do końca bo na filmiku nie ma kontrataku :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem jak najbardziej z alokalizacją nad morzem, wtedy może uda mi się dotrzeć w końcu;)

 

problem w tym, że 3/4 forum ma xxx km nad morze i na dwa dni się nie opłaca jechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii wrześniowego zlotu przyszedł mi do głowy jeszcze jeden pomył. Bardzo chciałabym polecić to miejsce: http://www.podhonem.pl/

To jest mocno na końcu świata i ciężko tam dojechać, ale jest na prawdę pięknie. Poza tym nieźle znam tamte okolice i mogłabym wymyślić jakieś trasy o różnym stopniu trudności, jeśli byście mieli ochotę połazić po górkach ;)

 

A w kwestii tego co mówiłam jeszcze podczas zlotu, to ten ośrodek niedaleko mnie to nie ma specjalnie strony internetowej. Nie mniej jednak, jakby ktoś się pisał na wyjazd w Bory Tucholskie, to mogłabym coś znaleźć. Jak ktoś lubi chodzić po lesie to jest tam sporo ścieżek przyrodniczych, park krajobrazowy itp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×