Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Rozkminiam w co się ubrać by wreszcie jakoś zacząć ten dzień i idę robić kawę, bo jeśli jej nie zrobię to za pięć minut zdecyduję się wrócić do łóżka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytam sobie biblię i jednego nie rozumiem.

 

"I rzekł Bóg:,,Oto wam daję wszelką roślinę przynoszącą ziarno po całej ziemi i wszelkie drzewo, którego owoc ma w sobie nasienie: dla was będą one pokarmem."

Czyli z tego wynika, że człowiek powinien odżywiać się tylko roślinami.

 

A inny fragment mówi, że nie wolno jeść tylko małych zwierząt: "Wszelkie małe zwierzęta, które pełzają po ziemi, są obrzydliwością – nie wolno ich jeść! Cokolwiek pełza na brzuchu, cokolwiek chodzi na czterech nogach i cokolwiek ma wiele nóg spośród małych zwierząt pełzających po ziemi, nie będzie przez was jedzone, bo to jest obrzydliwość." Biblia Tysiąclecia wyd. II Rozdz.11:41,42

 

Może mi to ktoś wyjaśnić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytam sobie biblię i jednego nie rozumiem.

 

"I rzekł Bóg:,,Oto wam daję wszelką roślinę przynoszącą ziarno po całej ziemi i wszelkie drzewo, którego owoc ma w sobie nasienie: dla was będą one pokarmem."

Czyli z tego wynika, że człowiek powinien odżywiać się tylko roślinami.

 

A inny fragment mówi, że nie wolno jeść tylko małych zwierząt: "Wszelkie małe zwierzęta, które pełzają po ziemi, są obrzydliwością – nie wolno ich jeść! Cokolwiek pełza na brzuchu, cokolwiek chodzi na czterech nogach i cokolwiek ma wiele nóg spośród małych zwierząt pełzających po ziemi, nie będzie przez was jedzone, bo to jest obrzydliwość." Biblia Tysiąclecia wyd. II Rozdz.11:41,42

 

Może mi to ktoś wyjaśnić?

 

 

Ja Ci nie będę tego tłumaczyć, bo mam wrażenie, że czegokolwiek bym nie napisała, to to i tak będzie na " nie"..

proponuję iść do jakiegoś zaufanego księdza i po prostu zapytać jak masz to rozumieć..

myślę, że on będzie najbardziej odpowiednią ku temu osobą..

 

oczywiście na początku czyta się Pismo ot tak..

potem się czyta i analizuje, zastanawia..

a w pewnym momencie dochodzisz do tego, że czytasz i za sprawą Ducha Świętego czujesz co jest konkretnie do Ciebie..

 

---------------------

wszystkich anty proszę o powstrzymanie się z uwagami do mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×