Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

smutna48 a kto ich nie popelnia? nie ma takich ludzi. ja tez musze pare rzeczy zmienic, a przede wszystkim dazenie do bycia idealna prawie we wszystkich sferach zycia, a tak sie nie da, bo nie. ciagle to sobie wmawiam. moze w koncu uwierze.

 

Piotrr co do tego, ze samo sie tak dzieje nie uwierze. zauwazylam po sobie, ze jak siedzialam zdolowana i zamartwialam sie, ze ciagle mnie mdli, cala sie trzese, serce mi wali itd. to bylo jeszcze gorzej. zaczelam sobie wmawiac, ze sie tym wcale nie przejmuje, nie jest to proste, ale wykonalne... staraj sie znalesc pozytywy w roznych pozornie negatywnych rzeczach. ja wlasnie z tym mam problem, ze widze wszystko gorzej niz jest w rzeczywistosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jeszcze się nie wybieram na "śmietnik" z mją duszą sądze ze się naprawi wezmę jakiegoś speca i mnie poskleja

Dusza jest zawsze młoda byleby jej na tą młodość pozwolić ;)

bo ciągle popełniam błedy ....

jak każdy :roll:

 

i słuchajcie inez3 bo dobrze dziewczyna mówi ;)8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ten weekend ćwierćwiecze powitam :D Dobrze mi z tym. To będzie dla mnie rok wielkich zmian (taką mam nadzieję) na które czekam z utęsknieniem i z małą obawą ale trzeba być dobrej mysli

 

smutna48 dokładnych kwot ci nie podam ale nie sa to kokosy bo zawody typu nauczyciel, pracownik socjalny raczej nie należą do super opłacanych. Jakoś daja radę, nie wynajmują tylko kredyty spłacają. Wiem, że kredyt to nic fajnego ale jak trzeba to trzeba (sama też się szykuję na kredyt) .

 

Piotrek oby rzeczywiście było z górki. Jutro się przekonam :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz dawno nie mialam takiego swietnego poranka! az nawet tanczylam rano do muzy na mtv

hehe to super ;) też tak czasem tańczę i to zawsze znaczy, że mam super humor :D Oby jak najwięcej takich poranków ;)

 

Ja od rana się objadam

Nie ma to jak objadanie się :)

 

oho - idzie burza. Najchętniej bym się gdzieś ukryła i przeczekała.

 

Ja dzisiaj ze znajomymi bylam nad jeziorem i nas burza zlapala, ale przeżyliśmy, nawet bylo fajnie ;)

 

słuchajcie inez3 bo dobrze dziewczyna mówi

Sluchajcie, sluchajcie ;)

juz dawno nie mialam takiego swietnego poranka! az nawet tanczylam rano do muzy na mtv

hehe to super ;) też tak czasem tańczę i to zawsze znaczy, że mam super humor :D Oby jak najwięcej takich poranków ;)

Dzień spoko, ze znajomymi, teraz tylko mnie glowa rozbolala przez ta pogode. Ale nie narzekam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki Tygryska i tak narazie nic z tego... do tego dziś mi się przypomniało ze wczoraj miałam jechac do U.pracy no to po ubezpieczeniu juz :cry::cry::cry: mi zupęłnie te dni przeciekają przez palce tyle mam na głowie dziś się wymeldowałam z mieszkania i juz sie zaczyna meksyk :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opowiem Wam mój dzień .....ojoj ,wszystko mnie boli tak zaczęłam intensywnie żyć ,heh,...;P

A dziś ble,ble,ble ,spacery ,zakupy ,fotograf i psychiatra ;)

Byłam przygotowana na szpital ,2 miesiące w zamknięciu ,do czego nie dojdzie ,ponieważ P.Dr stwierdziła ze sie tam po prostu nie nadaję...

Że sobie radzę :roll: ,że ona widzi :roll: ,nie wiem czy się cieszyć,ale było to miłe....a i dostałam moje "cukierki" ,60 PLN do przodu więc kupiłam sobie buty coby mi się wygodnie chodziło xD

 

Pozdrawiam.Buzi :)

 

na szybkie ukojenie bólu mięśni coś potrzebuję....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to Klub staruszków?

 

Ponoć każdy ma tyle na ile się czuje ;)

 

 

o ja to się już nawet nie kwalifikuję - w moim zaawansowanym wieku.

 

Ja się dziś zaliczam do nie kwalifikowanych do zaawansowanego wieku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bum.

 

Huśtawka nastrojów od głupawki, poprzez masę planów, poprzez nie do końca pożądane fantazje, aż po chęć zagrzebania się w koc i niewychodzenia do lipca.

 

Kot wyzdrowiał.

 

No i tylko te egzaminy mi zostały, z tym, że za tydzień już będzie po wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś mogę pierwszy raz od całkiem dawna powiedzieć że wstałem rano. Chyba wracam do normy :P Ciekawe na jak długo :roll:

Ta ,nic nie daje

No to w takim razie mniej przyjemna praktyka - trzeba rozchodzić ;) . Bo inaczej będzie się kilka dni trzymało.

 

inez3 tak trzymaj ;) , Darek powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziś zaliczam do nie kwalifikowanych do zaawansowanego wieku

o dzięki bardzo :) , szczególnie że ostatnio nie czuję się jakoś staro :mrgreen:

 

A ja dziś mogę pierwszy raz od całkiem dawna powiedzieć że wstałem rano. Chyba wracam do normy

odespałeś szkołę i teraz mozesz wstawać bladym świtem :mrgreen:

a u mnie odwrotnie :)

gusia - no na zakwasy podobno najlepszy wysiłek. Także - maszeruj dalej. ;) Dobrze że sobie te buty kupiłaś. :smile:

 

Mam nadzieje,że u Was nie ma takiej pogody jak u mnie.

u mnie jest fatalna. szaro, buro, wieje i zbiera się na deszcz. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mi sie maksymalnie nudzi... siedze caly dzien w pracy, a poniewaz dopiero zaczynamy swoja dzialalnosc to nie za bardzo mam co robic. siedze sama w biurze caly dzien, bo moj kolega-szef jezdzi po jakichs spotkaniach... i juz mi głupawka powoli zaczyna doskwierac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×