Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

ja się wkręciłam we wszystkie serie CSI :yeah::yeah:

Może i fajne , ale wolę polskie produkcje takie jak " Pitbull " bo CSI ma tyle wspólnego z rzeczywistością co ja z Królową Elżbietą ;) zresztą nie przepadam za ich nowoczesnymi metodami i tym całym sprzętem którym się posługują , w starych kryminałach do rozwiązania zagadki wystarczyła lupa , tytoń i umysł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zakończyli "Pitbulla" i to w ciekawym momencie...Coć tam było nie tak z producentami i reżyserem tego serialu, że postanowili go zakończyć, a ja bardzo żałuje. Jestem trochę zawiedziony, bo to świetny serial...Serial ten był zrealizowany na podstawie prawdziwych wydarzeń, jakie miały miejsce w Warszawie i okolicach. Podoba mi się też były glina ds.zabójstw Sławomir Opla, który był pierwowzorem serialu i świetnym gliną! Miał świetnego nosa w śledztwach i potrafił namierzyć każdego zabójcę. Dobry też jest serial reżysera "Pitbulla" "Prawdziwe Psy", w którym zagrał właśnie Sławomir Opala. Sławek jest świetnym gośćiem i wielka szkoda, że odszedł z roboty, bo zrobił dla policji naprawdę dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba 1994, tu nie chodzi o to nawet że wstrząsa,tylko o to że ma beznadziejną fabułę,brak jakichkolwiek zasobów jak np.portrety psychologiczne(ktoś to tam nawet w komentach zauważył)czy jakiś sens-po prostu dno.Jedyne co pokazuje to ludzkie zepsucie i jak ktoś może mieć popapraną wyobraźnię.A i ocena 5.2 to ja nie wiem,czy to jest dobra ocena,widocznie mało fanów mocnych horrorów głosowało;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absinthe, to i tak dobra ocena jak na tego typu film. Zobacz na oceny filmów Piera Paulo Pasoliniego. Jego filmy delikatnie mówiąc do normalnych nie należą, a krótko po premierze "Salo" został brutalnie zamordowany.

 

"Znaleziono go rano 2 listopada 1975 na plaży w Ostii. Zginął w noc Wszystkich Świętych. Miał zgniecioną klatkę piersiową, połamane żebra, twarz czarną od sińców, zmiażdżony nos i szczękę. Palce u rąk były połamane lub obcięte. Kilka godzin później karabinierzy zatrzymali Guliettę 2000 prowadzoną przez 17-letniego Giusseppe Pelosiego . Samochód należał do Pier Paolo Pasoliniego. Chłopak przyznał się do kradzieży auta, a wkrótce także do zamordowania jego właściciela."

 

http://www.filmweb.pl/person/Pier+Paolo+Pasolini-42858

 

Dla przykładu, jeden z jego filmów pt. "Chlew" opowiada o kanibalach oraz o facecie, który odczuwa pociąg seksualny do świń. Film ma notę 7,2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×