Skocz do zawartości
Nerwica.com

Skutki uboczne leków.Wątek zbiorczy.


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie z tym czekaniem jest boool, poniewaz pracuje dosc aktywnie, mam kilka spraw do zakonczenia przed urlopem, mnie to cholernie irytuje i ponadto powoduje duzy niepokoj,

tak Clona odstawilem z dnia na dzien drugi raz, za pierwszym peklem szybko tzn lekarz dal mi na schodzenie Lorafen i wyszla kicha bo mialem jeszcze Clon i po zjezdzie na Lorafenie wrocilem do Clona, teraz wywalilem wszystko co mialem - urlop za jakis miesiac wiec chyba przetrzymam, jak otepienie nie minie do srody to i Trittico idzie do smieci, po dwoch dniach widze ze duzo lepiej na mnie dzialaly leki brane rano - Prozac, Seronil, Fluoksetyna i Bioxetin, przy czym niewiem czemu ale Prozac byl super git - 3 tyg i zapomnialem o wszystkich klimatach zlego samopoczucia lekow itd...

wycofany niestety

pzdr

j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeżeli Cie uraziłam, ale tego typu leków nie można łaczyć z alkocholem. A wogóle co za lekarz przepisuje garść leków.Spytaj jak będziesz o leki nowej generacji , które nie uzależnieja i człowiek sie normalnie czuje.Z Xanaxem trzeba bardzo uważać.Latwo sie uzałeżnic.Co prawda śa efekty , ale ogólnie to lepiej go nie brać, wiem ze niektórym osobom było cieżko go odstawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie urazilem sie, wiem ze to byla glupota, albo jedno albo drugie, przy czym w rozsadnych ilosciach ze wskazaniem na drugie - mniejsze obciazenia i skutki,

od niedawna mieszkam w Wawie wczesniej konsultowalem sie w malym miasteczku i tak to wyszlo, teraz bylem w ProPsyche,

ucze sie tak naprawde tego problemu teraz i chce za jakis czas o nim zapomniec,

to cholerne otepienie sprobuje wyeliminowac wczesniejszym braniem leku - zauwazylem iz zmniejsza sie znaczaco po ok 12/14 godzinach od zazycia

a wiec bede bral o 16 a przed snem wrazie potrzeby Zolpic i trening autogenny...

pzdr

j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was przyjmował seroxat + cloranxen? jakie na poczatku brania mieliście objawy uboczne? ja biore od kilku dni wraz z reroxatem, niby wszystko jest ok, moge wreszcie spać i jeździć autobusem, ale niestety batdzo sie poce w dzień (bardzo, bardzo), i wszedł mi stradzliwy ból w okolicy szyi aż po lewy bark, czy to może być od tego leku? GG4956759

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Bardzo malo wchodze tu na to forum jesli chodzi o leki ale mam do Was pytanie:czy po lekach macie zaniki pamieci?spowolniony tok myslenia a czasem bezmyslnosc?co sie dzieje z organizmem?antydepresanty,benzodiazepiny?ja mysle ze polowa mych dolegliwosci zdrowotnych teraz to dzialanie lekow antydepresyjnych.Jak jest u Was?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie leki zmieniły duuużo. szczególnie te pierwsze. miałam źle dobrane leki. za duża dawka, po której jak się okazalo mogłam zesztywnieć i umrzeć. poza tym na zaburzenia osobowosci dostawałam antydepresanty, co jest błędem w sztuce lekarskiej. chodziłam zamulona przez całe dnie, spałam po czasami nawet 18 godzin, jadłam jak szalona. przytyłam 18 kg i pewnie tyłabym dalej, gdyby nie to, że w końcu zmieniłam lekarza. teraz do lekarza jeżdżę ponad 70 km, ale jest warto.

wracając do leków, to po nich nie mogłam chodzić do szkoły, bo musiałam spać. przesypiałam nawet spotkania z chłopakiem. czas barania źle dobranych leków wspominam, jako jeden z najgorszych w moim życiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam to samo i juz nie bardzo wiem co robic-to juz chyba z 6 leki jakie biore i ciagle ten sam stan-ospalosc w dzien bezsennosc w nocy-ale nie chce juz lekow nasennych bo one sa najgorsze.Ty napisalas ze przytylas ja znow schudlam niemilosiernie po seronilu,poprostu koszmar.A teraz to juz zawroty glowy i brak sensu zycia.Lekarze sa bezradni bo te leki na mnie wcale nie dzialaja.To wszystko dzieje sie juz na przlomie 3 lat wiec mam juz dosc.Lęki troche minely ale chcialabym sie smiac-zyc-a one mi nie daja tej sily:(pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj, bezsenność też mam. teraz też funkcjonuję jak zombie, ale i tak jest lepiej. a Twój lekarz nie proponował Ci szpitala? bo ja już dwa razy PRAWIE trafiłam na oddział. w ostatniej chwili się wycofałam i teraz momentami tego żałuję. szczegolnie jak przychodzi pogorszenie.

moja choroba trwa od 11 roku życia, więc wiem co przeżywasz.

a co do siły... ja szukam jej jakoś w sobie. psychoterapia uczy mnie, że leki wszystkiego za mnie nie załatwią, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często skutki uboczne mijają po niedługim czasie. Ile już bierze (i jaki) lek?

Jeżeli chodzi o walkę z tym - na razie trzeba po prostu używać lubrykantów. Warto również zacząć ten temat z psychiatrą, który wypisał lek Twojej dziewczynie. Być może przepisze inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam pytanie, moze to gdzieś było, moze to nie ten dział, ale nie mam ochoty szukać, powiedzcie mi jakie skutki uboczne w organizmie wywołują leki antydep.??

I co sądzicie o takim braniu leków jak ja to robię: Biorę leki przez 2 tygodnie i kiedy czuję się lepiej, odstawiam, a potem znów zaczynam,

Lepiej jest tak? CZy może brać przez długi okres??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinieneś sam odstawiać leków bez konsultacji z lekarzem, może właśnie dlatego masz nawroty. A jeśli chodzi o skutki uboczne, to każdy organizm reaguje inaczej. To co Ciebie np. usypia innych pobudzi. Musisz sam obserwować i najlepiej notuj żeby porozmawiać o tym z lekarzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej... nie odstawiaj samodzielnie leków. Ja popełniłam ten błąd. Odstawiłam na miesiąc później wzięłam i .... film mi się urwał. Nie wiem czy ktoś z Was tak miał, ale nie pamiętam 2 dni z życia. Spałam prawie cały czas a jak wstałam to podobno normalnie gadałam, ale ja nic nie pamiętam. Miał ktoś z Was coś takiego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko może ktoś sie orientuje Od 4 dni biorę po ćwiartce tabletki Lekarz zalecił mi tak brać na początku przez siedem dni Cały czas czuje lęk a dziś miałam krótki zanik orientacji a jak piszę na kompie to wszystko mi sie pląta Czy to normalne i co będzie jak wezmę większą dawke a mam stopniowo zwiększaę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem po kilku dawkach Luxety (którą dostałam po Efectinie ER) i jedynie, co mogę o niej powiedzieć, to to, że trochę mnie uspokaja, nieco zwiększa senność (przez co do pewnego stopnia burzy koncentrację), trochę też boli mnie brzuch i odrobinę mnie mdli, ale myślę, że to jeszcze w większości przeminie... Ważne, że naprawdę wprowadza te trochę spokoju i oczyszcza myśli, przynajmniej w moim wypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co wiecie o przybieraniu na wadze po takich lekach? po jakim czasie mozna zauwazyc ewentualne przybranie na wadze, bodz chudniecie?, czy to kwesta tygodni, czy miesiecy? jak to wyglada?, boje sie tych lekow, a bede musiala cos brac..... chce wiedziec co to bedzie...

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×