Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZLOT: 25-29 lipiec 2012 r. ...gdzieś w Centrum Polski


tahela

Rekomendowane odpowiedzi

halenore, A masz? Taką małą przenośną? :mrgreen:

A nie lepiej pójść w strone survivalu ? Saperka, poręczna siekierka, ostry nóż, krzesiwo, szałas z gałęzi, bielizna pleciona z trawy itd. ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh na razie tez dezorganizacja u mnie totalna poki o, najgorsze ,ze srode wieczorek jestem umówiona na imprezę na grilla całonocną , kolesie z kółka fotograficznego, wszyscy maj koło 40=stki i ząłozyli sobie kółko fotograficzne hihi a znając towarzystwo to tez moze byc do rana, a w czwartek mam jechać na zlot a nie wiem w jakiej bedę formie, :?:?:? , najwyzej w srodę szybciej się urwę do domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zapamiętam to wezmę ipoda i kabel do niego żeby można było połączyć z kompem. tylko są dwa problemy. jeden to taki że nie wiem czy wam przypadnie do gustu muzyka której słucham a drugi czy będą głośniki do kompa :mrgreen:

jestem debilem :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

-- 23 lip 2012, 23:52 --

 

jest jeszcze trzeci problem... nie mogę znaleźć ipoda :hide::mrgreen::mrgreen::mrgreen: debil debil debil :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, A masz? Taką małą przenośną? :mrgreen:

A nie lepiej pójść w strone survivalu ? Saperka, poręczna siekierka, ostry nóż, krzesiwo, szałas z gałęzi, bielizna pleciona z trawy itd. ? :D

Między nami jaskiniowcami? :mrgreen:

 

-- 24 lip 2012, 00:31 --

 

halenore, a moje płytki nie chodzą mi w lapku :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika* słoneczko.pl ma techniawę, a nie trance. Poza tym jest to szerszy problem związany z obsesją na punkcie posiadania. Mam swoje listy kawałków, które muszą ze mną być. Kilka dni temu padła mi mp3 i miała takież prawo. Ale zrobiłam zabezpieczenie muzy w postaci płytek. No i chu... Jedna płytka z muzą instrumentalną odpaliła dzisiaj, a druga fizda nie chce się za cholerę włączyć :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×