Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

Odnaleźć chociaż cząstkę siebie.

A schodząc na ziemię... Plany z wyższej półki to psychologia na jakimś szkockim uniwerku, generalnie powrót za granicę- choć nie jestem pewna, czy tego chcę, ale tam jest zwyczajnie łatwiej żyć- a jak nie studia, to i salon masażu styknie :mrgreen: Póki co skończenie średniej, co z moją sytuacją z matmy i 'uczącą" nas suką, będzie prawdziwym cudem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim planem jest doprowadzić się do sprawnego działania. Tak żeby mój intelekt znów wrócił na pełne obroty, żebym mógł się zająć samokształceniem. Bo teraz niektóre moje zdolności intelektualne są na kiepskim poziomie. Jest zastój, trudno mi ruszyć go z miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim wymyślić temat pracy licencjackiej. Później znaleźć bibliografię, napisać plan, itd. :) Wszystko po kolei, bo cel 'napisać pracę' wydaje mi się mnie przerastać. No i żeby napisać ją na najwyższą ocenę, to już takie trochę marzenie, ale wierzę, że również realny cel, jeśli tylko kopnę się w tyłek i przestanę prokrastynować.

 

A z takich dumnych i dalekosiężnych planów, to skończyć studia z 2.1, znaleźć szybko pracę i w rok zarobić na magistra. Iść na niego, zdać, zaliczyć. Znaleźć pracę związaną z kierunkiem studiów (którychkolwiek, haha) itd. Poza tym chcę przez minimum rok (najlepiej ze trzy) mieszkać absolutnie sama (żadnych współlokatorów, mieszkanie tylko dla siebie), kupić psa i odwiedzić Nowy Jork w czasie Bożego Narodzenia. Kolejność ostatnich trzech przypadkowa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fleure_De_Violette, o, masz ku temu zadatki? Spotykałam się kiedyś z chłopakiem współtworzącym struktury w Wielkopolsce - świetny człowiek, gdy dzieci w przedszkolu bawiły się klockami, chłopiec dla relaksu bawił się całkami :D

 

aperecium, Ty - licencjat, ja - plany analogiczne wobec magisterki.. Kurde, to mnie przytłacza, w dodatku, tradycyjnie będzie musiała być to praca 'naj', co przerasta mię nadprogramowo... :roll:

 

Moje marzenia na chwilę obecną - przed śmiercią móc spotkać X, stanąć przed Nim jak kiedyś, strasznie potargana i wyszczerzona - roześmiana, ujmująca. I nie płakać. I, by stwierdzić mogąc spojrzeć Mu w twarz, że wcale mnie nie nienawidzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plany.... marzenia.... cele..... czy one mają wogóle sens ????

Miałam plany, marzenia i cele ponad 20 lat temu, coś niecoś może i się spełniło, ale nie do końca tak jak miało być

czy warto mieć jakieś plany ? i do nich dążyć? skoro wystarczy "jeden paskudny dzień" "jedna straszna wiadomość" i wszystko lega

w gruzach !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po co to wszystko ????/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plan mam fajny :

 

w między czasie wszystkiego mieć nadzieję że Ktoś się odezwie

 

1) gdynia - oceanarium i kino 5 d

2) sopot - molo

3) Oliwa - koncert organowy i msza

 

i nie dać się wyprowadzić z równowagi, nie myśleć o złym, zaufać, że faktycznie nie ma [On] złych intencji..

w co akurat mimo wszystko nie wierzę

 

:-|

 

-- 31 lip 2012, 10:08 --

 

1) gdynia - oceanarium i kino 5d

2) starówka i nie wpadac w panike mimo tłoku na tagrach dominikanskich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, no taki niby bus..

jest

 

byłam tam rok temu..

było niesamowicie!

 

fotele się ruszały, był i " deszcz" i " mgła" i zapachy.. i wiatr.. do tego okulary ;)

film był niefajny, bo .. wizyta w opuszczonym szpitalu dla obłąkanych..

ale wrażenia były mocne..

 

oczywiście dziś z planów wypalił tylko wyjazd do Gdyni..

ale mama ulitowała się nade mną mówiąc, że jeśłi źle znoszę tłum, to możemy jutro z rana jechać na targi dominikańskie.. ufff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×