Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiscie z ta dlugoscia klakow przesadzilam, ale tylko dlatego ze mam je wszedzie. i codziennie musze sprzatac a ta malpa ucieka jak juz wyciagam szczotke.

ma gdzies moje nerwy.

 

-- 23 lip 2012, 16:33 --

 

kafka a ty ile masz tych kotkow. i jakiej rasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, nie spuściła:D joko99999, wiem jaka to rasa, są bardzo ładne. a ja mam bezrasowce, czyli koty europejskie 4 sztuki, w tym jeden kociak:)

Mam najprzeróżniejsze kolory:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy... Co tam?

U mnie śniadanie pożarte, wypadałoby iść pobiegać. Albo przynajmniej poćwiczyć w domu, bo boję się, że pójdę i gdzieś tam zemdleję- mój kochany lek doprowadzający do totalnego osłabienia organizmu, love it. Się zważyć nie mogę przez to zapalenie jelit, taki mam brzuch wzdęty, że mi wyniki z kosmosu potrafią wyjść... buuu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piję pierwszą kawę! Dziś wyjątkowo późno wstałam, ale wczoraj się zmęczyłam bo cały dzień sprzątałam i chyba musiałam się zregenerować, mój organizm nie jest przyzwyczajony do takiego działania. :)

 

-- 24 lip 2012, 07:34 --

 

Uwielbiam koty! Mój kotek jest kochany, śpi ze mną, zawsze mnie wysłucha, posmera rano po twarzy, włosach, towarzyszy przy myciu zębów, nauce.... załatwia swoje potrzeby tylko do kuwetki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×