Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

amelia to super ze cie wymeczylo i ze je masz :smile: andre co by ci poradzic. pgadaj z nami . a przedewszystkim witaj. i panno alicjo pewnie z krainy czarow. rzeczywiscie tworczo hihi. bo ja jak ten zagloba pije wino i wpiepszam slkonecznik co by mi oleum poszlo do glowy a nie do.... sami wiecie gdzie :D

 

-- 22 lip 2012, 16:03 --

 

tahela. witaj . czemu nie wiesz czy dobrze z ty spacerem? swieze powietrze to zdrowie. he he takze milego spacerowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry wszystkim, u mnie czas na drugą kawę, a u Was?

 

moja głowa jest zmęczona całonocnym kminieniem....

a tu na 12.00 do jednego lekarza, na 13.00 do kolejnego, potem do pracy zanieść zwolnienie, potem przyjeżdża kolega naprawić lampki nad lustrem w łazience. znowu będę wyraźnie widziała swoją przerażającą (i przerażoną) twarz brrr :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, mi podjęcie decyzji o ogoleniu nóg zajęło ostatnio 3 dni. amelia83, no tak, ale potem trzeba jeszcze wyjąc i rozwiesić...

ja po kawie już, myślę co zjeść na śniadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ogoliłam, bo musiałam wyjść na zewnątrz:D

ale facetom to chyba nie robi czy mają twarz ogoloną czy nie, nie jest to uznawane za brak ogłady, takie niedogolenie jest nawet modne (ku zgrozie delikatnej skóry kobiecej)

zjadlam już śniadnie, teraz myślę, co by sobie zjeść jeszcze słodkiego...

bób z masłem? ciekawe, u nas jadło się sam bez niczego:)no, ale trzeba będzie faktycznie kupić, bo się zaraz sezon skończy i co? tak jak w zesżłym roku czekałam, az cena truskawek spadnie i nie spadła :mrgreen:

 

-- 23 lip 2012, 12:16 --

 

A, no i czekam na podwójnego kuriera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×