Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

@Stark miałam ci polecić Grę o Tron, ale spojrzałam na nick i chyba nie muszę. ;) Może niekoniecznie przywiążesz się do bohaterów, ale Funny Games to dość dobijający film i mnie przynajmniej zostawił z otwartą szczęką na dłuższą chwilę. Dobijającym filmem wydaje mi się też Melancholia, chociaż kocham ten film całym sercem, to jest jak sam tytuł wskazuje melancholijny do bólu serca i raczej wiary w życia to on nie przywraca.

 

Ja najbardziej lubię thrillery i... brytyjskie filmy kostiumowe (tak dla zachowania równowagi ;)). W ogóle brytyjskie kino mi odpowiada, zarówno to komediowe, jak i klasyczne. Ostatnio oglądałam Page Eight (Rachel Weisz jest najpiękniejszą kobietą świata), chociaż cały film trochę zawiódł moje oczekiwania. Wpadłam także na Hotel Mariglod - bardzo ciepła komedia, doskonały poprawiacz humoru, oraz Salmon Fishing in Yemen - całkiem nietuzinkowy romkom, poza tym Emily Blunt i Ewan McGregor wystarczyć powinni za rekomendację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten serial cierpi na przedawkowanie geniuszu, filmowy Szerlok wydaje się przy tym żartem. Martin Freeman jest fantastycznym Watsonem, a Cumberbatch wreszcie nie jest dla mnie 'pedofilem z Pokuty', haha. Szkoda tylko, że następna seria za sto lat, chociaż już jesteśmy chyba na półmetku oczekiwania. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@luk_dig

Do Breaking Bad robiłam trzy podejścia i tak jak do The Walking Dead, nie mogę się przekonać. Ponoć po pierwszej serii jest lepiej?

 

@Kiya

Nic nie wypełni tej pustki ;d odliczanie do kolejnego sezonu trwa, w między czasie polecam książki, haha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aperecium, książki o Sherlocku przeczytałam wszystkie już w podstawówce :P

 

shinobi, uwielbiam "Przystanek Alaska" :D A dlaczego piszesz o "Lidze Dżentelmenów"? :roll: W ogóle masz na myśli serial? Bo pierwsze słysze o takowym, widziałam film - żal i zgrzytanie zębów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko i wyłącznie lubię oglądać polskie seriale kryminalne, opowiadające o policji z wydziału kryminalnego i zabójstw. Ale też o policji z CBŚ. Najbardziej zachwycił mnie serial "Pitbull", "Fala zbrodni" i "Glina". Ja lubię takie ostre seriale. Zresztą ja się interesuję kryminalistyką i medycyną sądową i najbardziej interesują mnie sprawy zabójstw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był wcześniej taki polski serial kryminalny na pierwszym programie pt. "Wydział zabójstw", ale jakoś go zakończyli. Serial ten opowiadał o pracy policji z wydziału zabójstw w małym mieście pod Warszawą i był zrealizowany realistycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był wcześniej taki polski serial kryminalny na pierwszym programie pt. "Wydział zabójstw"

Super serial :great: choć z tego gatunku na pierwszym miejscu dla mnie jest "Pitbull " ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, "Pitbull" to jest jeden z najlepszych seriali kryminalnych, bo jest to najbardziej realistyczny serial o pracy warszawskiej policji z terroru i zabójstw. Ale też serial "Glina" opowiada o warszawskim wydziale zabójstw i właśnie dziś będę go oglądał na pierwszym programie o 22.05. To mocny serial kryminalny. Podoba mi się patolog sądowy, którego gra kobieta w serialu.

 

-- 23 lip 2012, 20:23 --

 

Mnie jakoś w ogóle wciąga policja z wydziału zabójstw, ale też z wydziału kryminalnego, oraz kryminalistyka i medycyna sądowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, o dziwo wciągnęłam się w "Make It or Break It" :shock: Dobrze, że mam wolny internet, to kończy się na jednym odcinku wieczorem. Serial dosyć młodzieżowy, ale o pasji, więc nawet trochę inspirujący :smile: (główne bohaterki są gimnastyczkami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmarnowałam wieczór na Paranormal Activity 2 aka Najnudniejszy Horror Wszechświata. Nie wiem czego się spodziewałam, bo oglądałam już pierwszą część i była żenująco niestraszna, ale sequel sięgnął jeszcze niżej. Trzeciej szansy nie będzie i wam też nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emily': Lorelai, co ty robisz?

Lorelai: Pozbywam się awokado.

Emily: Od kiedy nie lubisz awokado?

Lorelai: Odkad powiedziałam "Ohyda. Co to jest? A ty na to, "Awokado».

(...)'Emily: Coś nie tak z tym pomidorem?

Lorelai: Zbratał się z wrogiem.

 

 

koooocham ten serial :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×