Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

Pitu, rozwiniesz bardziej swoją wypowiedź?

 

Wybierz kierunek w jakim chcesz abym rozwinoł moją wypowiedź. To wpływ forum po 5 postach .

 

-- 23 lip 2012, 14:06 --

 

Ja już nic o kobietach nie mówie :roll: boje się po prostu :D

 

Co to znaczy boję się mówić o kobietach ? Samice są wporządku :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wasze opinie. Jak dla mnie wydaje sie strasznie zimne i zamknięte w swoim gronie . Nawet te powitania są na zasadzie krótkiego "witam " . Ale to moje zdanie i moge sie mylić :)

Pozdrawiam

 

Pozwoliłem sobie przykleić ten temat,

aby nowi Użytkownicy również mogli poznać opinie.

[dop. shadow_no]

 

 

Pozwoliłam sobie dodać ankietę

*atrucha

 

Witam się z rezerwą, jak to neurotyk. Natomiast doceniam Twórcę forum za pracę i koncept.

Jeśli chodzi o docenianie za koncept to podobają mi się zarówno fora chorobowe ( tzn. czuję się kompetentny w 2 z nich)

ale także te fora nie mające w nazwie jednostek chorobowych. Nie , żebym był fanem przekształcenia forum nerwica w kurnik czy facebook (tzn. słyszałem, że ludzie tam się poznają i bawią), ale jeśli mam z kimś pisać na forum o moich czy jego / jej problemach to dzięki off-chorobowym (bardziej ogólnym) wypowiedziom tej osoby poznaję ją / jego jako człowieka a nie jako pacjenta i jest mi wtedy łatwiej z nim / nią rozmawiać.

Mam świadomość, że jestem nowy i w postach wymądrzam się sam zachowując dystans,

ale nie oceniajcie mnie przed 1000 postów. Ja potrzebuję czasu , by się zakumplować i ocieplić. Tyle o mnie.

A jeśli chodzi o docenianie za pracę to kiedy już w Polsce wprowadzą tzw. mikropłatności to każdy użytkownik

z wyj. trolli będzie mógł wesprzeć finansowo skromną kwotą. konto forum,

bo przecież praca informatyka i pojemność serwera kosztują. Nie mówiąc o tym, że popularne forum przyciągnęłoby reklamodawców , a z czasem może jakiegoś psychologa, który ma misję zbawiania świata.

(choć to ostatnie wymagałoby dużego lansu forum w indexacji google ).

Dziękuję Panu shadow_no i innym, którzy zaangażowali swój czas i serce.

Wierzę, że dzięki Wam wielu neurotyków znajduje jakąś formę pomocy / wsparcia.

Także ja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chris77, oj... nie widzialam w sumie Twoich postow albo ich nie pamietam albo wchodze w inne tematy bardziej pasujace do moich skrzywien ale mnie dobrze sie rozmawia z dziewczynami o DDD, schizofrenii, toksycznych matkach. Wspieramy sie, doradzamy sobie, swiadomosc ze nie tylko ja tak mialam duzo daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×