Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

dominika92, to nadrabiaj, uwielbiałam ten serial :D. Z jakim chłopakiem obecnie jest Rory?

ja jestem maniaczką serialową... obecnie oglądam Jane by design, nadrabiam the vampire diaries i the big C. A ostatnie dni, kiedy siedzę sama w domu, chłopak w pracy, a ja układam puzzle i oglądam 39 i pół :) Chyba jeden z nielicznych polskich seriali, które naprawdę polubiłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bretta, z okropnym Deanem...czekam aż będzie z Jess :D Choć pamiętam, że jak byłam ee w podstawówce chyba i to oglądałam to uwielbiałam Deana..a teraz ble :P

39 i pół też mi się podobało :D Ale najlepszy polski serial to dla mnie Usta Usta. Nawet mój P. oglądał:P

 

Kiya, eh tak to już jest jak się nie ma życia to całymi dniami się ogląda :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie oglądam filmów , seriali , nie czytam buhahaha dno kultularne :D

 

ale przynajmniej chodzę do muzeów , oglądam wystawy, albumy i słucham muzyki :lol:

 

a teraz maluję się i jade robić foty w opuszczonym kamieniolomie liban w krakowie...z facetem ktorego poznałam przez nata i nawet go nie lubię.... i chcę mu dac konkretne znaki ze nic z tego nie będzie..... jedyny plus tej znajomosci to odswiezenie dawnych pasji ( byly czasy gdy je miałam :105: )

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłam czesać swojego psiaka, wreszcie wygląda jak przystojny przedstawiciel gatunku, więc będę mogła z nim chodzić na spacery nie tylko po zmroku. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×