Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego ludzie śpią w ubraniu?


diatas

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie śpią w ubraniu ale poza domem,gdy np przesadzą z alkoholem.w domu w ubraniu śpią np ludzie poszukiwani przez policję,którzy się obawiają w każdej chwili że policjanci zaczną wyważać mu drzwi wtedy ubrany wyskoczy przez okno.ubrani w piżamę śpią też ludzie z obawy przed nagłym atakiem grypy żołądkowej wtedy ubrany wypierze tylko spodnie z piżamy,a gołodupiec będzie musiał prać całe łóżko i okolicę,może i ścianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre :)

niewątpliwie w sytuacjach skrajnych przydaje się być przygotowanym na najgorsze, ale jak to jest w życiu człowieka wiodącego spokojne życie, czy ludzie się wstydzą aż tak swojego ciała, że nie potrafią na nie patrzeć czy może tylko chronią się przed ludżmi z zaburzeniami preferencji seksualanej? zawsze to parę sekund do przodu jak się jest ubranym, a może chodzi o to żeby nie było tak łątwo się dostać do miejsc zakazanych?:)

a tak na poważnie niekturzy lekarze mówią, że spanie jak bozia stworzyła jest zbawienne na nerki i ogólnie na samopoczucie

Mushroom chodzi mi o ubranie w którym ludzie sypiają w nocy - gacie majtki bokserki koszulki i w czym to jeszcze ludzie kładą się do łóżka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy musiałam wstać w zimie o 5 piątej rano, a mieliśmy problemy z ogrzewaniem w domu - temparatura spadała nawet do 8 stopni, spałam w jeansach i swetrze, bo nie dość, że miałam problem żeby wstać i się wyrobić to jeszcze nad ranem było zbyt zimno, by się przebierać.. ale to ekrstremalne warunki :D

btw. nie każdy może spać tak jak go Bozia stworzyła: pomyślcie o tych, którzy dzielą z kimś pokój :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×