Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, i słusznie! :P

 

-- 20 lip 2012, 15:44 --

 

Sian, zgadzam się, milczeć można z odpowiednią osobą. Ja np z moim facetem lub przyjaciółką bez problemu mogę milczeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłamstwo.

 

Poziom merytoryczny tego forum to dno.

 

Odnajdą tutaj okazję to pogaduszek kobiety i geje czyli to babskie forum do rozmów o niczym.

 

Trochę jest jak piszesz , jeśli chodzi o działy poświęcone zaburzeniom udziela się tam bardzo mało osób , więc postanowiłem się przenieść na forum gdzie pod tym względem jest lepiej , ale jeśli będę chciał popisać sobie o niczym i będzie mi się naprawdę nudzić , to na pewno czasem tu wpadnę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, Nie wiem czy mogę tu reklamować inne fora ;) więc powiem tylko , że jedno jest poświęcone fobii społecznej z którą się zmagam od jakieś czasu i jeszcze jedno dla nerwicowców , gdzie można dowiedzieć się czegoś ciekawego , w wątkach o nerwicy udziela się wiele osób z którymi można pogadać , w czymś doradzić lub samemu się dowiedzieć czegoś nowego ;) choć nerwice praktycznie wyleczyłem , to fajnie pogadać z osobami które przechodzą bądż przechodziły przez to samo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłamstwo.

 

Poziom merytoryczny tego forum to dno.

 

Odnajdą tutaj okazję to pogaduszek kobiety i geje czyli to babskie forum do rozmów o niczym.

 

Skoro są tu ludzie, którzy chorują od lat, to chyba zrozumiałe, że gadają sporo o pierdołach. No, bo ileż można międlić siebie i otoczenie nerwicami, depresjami itd, skoro to zostało już przerobione tysiac razy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

private message do admina zatytułowany wy pedały aby moje konto zostało usunięte poszedł już dawno, pogońcie go

 

monika to że poza gadaniem o wczorajszym kolorze stolca i pogodzie nie potrafisz nic to już wiem, nawet prowokować, otóż swoje na temat portali netowych swoje wiem

 

90% postów tego forum to bzdury i pierdoły, gadanie dla gadania, czyli forum bliżej do jego klasy i fejsbooka niż do portalu tematycznego na poziomie

 

-- 21 lip 2012, 14:19 --

 

shinobi temat to zadowolenie z forum więc wyrażam zdanie że moje jest zerowe, uważam także że to niemęskie klikać pół dnia o niczym. masz inne zdanie to okej.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takemeaway7, za to obrażanie wszystkich jest baaaardzo męskie .... i na wysokim merytorycznie poziomie też oczywiście ... szkoda mi Ciebie, wkrótce zadławisz się własną żółcią.

Ułatwię Ci to i nadmienię, ze mam pochwę i piersi :twisted: jako "prawdziwy mężczyzna" masz z tym zdaje się problem ? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takemeaway7, a ile można rozmawiać na temat : tabletek, depresji, nerwicy?

Jakbym miała tylko czytać/pisać o tym to mój stan pewnie byłby cięższy niż jest.

Mam potrzebę pobyć z innymi. Poczytać co piszą.

Dla każdego co innego.

Ludzie mają potrzebę oderwania się od swojej codzienności.

Spotkać się choćby wirtualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monika to że poza gadaniem o wczorajszym kolorze stolca i pogodzie nie potrafisz nic to już wiem, nawet prowokować, otóż swoje na temat portali netowych swoje wiem

Wypraszam sobie takie odzywki pod moim adresem.

Kim Ty jesteś, żeby się tak do mnie odzywać?

 

Za wartość merytoryczną Twoich postów skierowanych nie tylko w kierunku użytkowników, ale i moderacji dostajesz ostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90% postów tego forum to bzdury i pierdoły, gadanie dla gadania,

cos kiepsko czytasz..bo moze ze 20% jest tematow luznych. Zreszta ludzie wchodza tu wlasnie zeby sobie pogadac i oderwac troche od choroby a kiedy potrzebuja to i wskazowki znajda jak z nia walczyc. Wiec w sumie o co Ci chodzi? Czego oczekiwales po forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale rozhulał się wiatr!

 

Ta, dokładnie i na co to komu? Jesteśmy tutaj aby sobie luźnie porozmawiać, a nie przejmować się jakimiś nic niewartymi gnojami. Życie jest zbyt krótkie i piękne.

 

Co do tematu, to forum mi się szczerze podoba. Ludzie na poziomie, rzetelni, szczerzy, pomocni, a co najważniejsze tolerancyjni, za co należy się szacunek (czego widocznie niektóre prymitywy nie rozumieją).

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów - na pohybel zaburzeniom i chorobom!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×