Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie wkurza moja śmierdząca pralka, nic nie jest w stanie tego smrodu usunąć, chyba poprzednim najemcom coś tam zdechło :?

 

-- 20 lip 2012, 15:31 --

 

Tomcio Nerwica, ja byłam ostatnio w restauracji gdzie były do siedzenia takie krzesło-hamaki podwieszone, ale na szczęście zwykłe krzesła tez mieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, nikt nic nie powinien to raz, a dwa że tak jak mówiłam śmieć by tego nie zrobił. Tomcio Nerwica, grunt to dystans do siebie:) Ja na szczęście jestem wysoka, więc myślę, że ludzie by się nie domyślili ile ważę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, chłopie już 5 dzień jak czytam twoje posty to mnie coś bierze.

Same negatywy. Czy ty nie potrafisz o sobie nic pozytywnego napisać. Normalnie czytać się tego nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya Polecam spacer! Jak się chodzi to trudno zasnąć! Ubierz kalosze i poskacz po kałużach! Mnie bolący ząb wkurza, a po ostatniej wizycie unikam dentystki jak ognia, dostałam znieczulenie i tak mnie bolało że myślałam że umrę na tym fotelu, chwytałam dentystkę za rękę żeby wyciągnęła wiertło, ona stwierdziła że oszalałam że mogła mi język przeciąć :/ dziękuję bardzo za takie atrakcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, ale za to masz poczucie humoru i dystans, którego ja nie mam, więc z pewnością masz duże powodzenie u płci przeciwnej.

Mogłoby być lepiej :roll:

 

-- 20 lip 2012, 19:10 --

 

kafka, :lol: jak tak dalej pójdzie , to zamiast łamać kobietą serca , będę łamał krzesła :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to, jak ktoś mnie stawia między młotem a kowadłem.

Jak nie mogę pójść na spacer rozładować złość, bo drugiej osobie jest wtedy przykro.

Wkurza mnie to, bo jak jestem zmuszona zostać w 4 ścianach jak jestem zła, to wpadam w szał.

Miało być dziś dobrze, a nie jest przez taką głupotę.

Masakra :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×