Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, nie wiem czy jestem... czasami myślę, że tak, że w sumie to przecież nawet nie ma problemu. Ale jak przychodzą takie dni jak dziś, samotne i przepełnione nudą (tj. kiedy nic nie jest w stanie zapełnić moich myśli) jest gorzej. z każdej strony. Wtedy chce zasnąć i to przerwać. żeby się obudzić, ale bez problemów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, a no po sniadanku, a na śniadanko płatki owsiane z mlekiem pół na pół z wodą :twisted:, ale powiem że można się do nich przyzwyczaić i nie są wcale takie złe, a jakie sycące, do obiadu nie jestem głodny albo jak trzeba to i dłużej :D.

 

polecam takie płatki owsiane codziennie tym co chcą się odchudzić ;), jeszcze płatki owsiane wymieszać 2/3 i 1/3 otrębów owsianych, efekt chudnięcia murowany, no oczywiście jeśli później nie dowalimy sobie do pieca czymś innym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATEK50, Tak wiem, swego czasu jadłam takie.

Powinno się zalewać tylko wodą z uwagi na to, ze my jako dorośli nie mamy już enzymu trawiącego mleko :D Na starość uboki w postaci rzeszetowienia kości osteoporoza ;) z nadmiaru wapnia ;)

Jadłam właśnie tak jak Ty.

Moi rodzice jedzą od 10 lat to samo-właśnie te platki :D

Ja dodaję płatki do jogurtu i jem ja się rozmiękczą, w pracy sobie przygotowuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×