Skocz do zawartości
Nerwica.com

jak przytyc majac nerwice ?


never1337

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałam kiedyś dokument o leczeniu anorektyczek i tam na okrągło podawano frytki z rybą smarzoną i pączki. bleee

 

ja też oglądałam, o jakiejś klinice w Anglii, chyba nazywała się Roads Farm czy jakoś tak. i faktycznie były tam prawie ciągle jakieś smażone ziemniaki ze smażoną rybą, w ogóle tłuste i całkiem niezdrowe posiłki. ja bym miała tam jeszcze większy wstręt do jedzenia, bleee. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też cały czas próbuję przytyć, ciągłe nerwy doprowadziły do tego , że już od dobrych paru lat mi sie to nie udaje..my nerwicowcy mamy ciężko przytyć, bo nasz organizm jest cały czas jakby - nakręcony-, zżerają nas nerwy i stres. A tym bardziej jak jeszcze ktos pali..ja jak rzuciłam palenie to powiem wam , że przytyłam, ale to wszystko za mało dla mnie.

 

Thazek ja mam tak jak ty , że jak mam apetyt to wszystko pochłonę, ale wystarczy byle stresik, byle kłopot i juz nie moge nic jesc:(

I sama nie wiem co z tym zrobić...

Kiedyś lekarka mi przepisała taki syrop Peritol , on jest na alergie , ale dziala tez pobudzająco na apetyt, ja po nim nie jadłam , a żarłam jak świnka :) Ale musialam przestac niestety go brac bo on dziala troche usypiająco a ja miałam dwojke dzieci na głowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Violette, Ciekawe muszę spróbować ten syrop i to by mi w sumie pasowało :) bo ja nie łykam tabsów.

Mam problemy z przełykaniem takiego czegoś...

No w sumie nie paliłem przez dwa lata i jeszcze bardziej schudłem a teraz znów palę od roku i przytyłem 6kg i więcej nie mogę...

nie wiem co by tu zrobić. Człowiek już taki chyba zostanie... masakra jakaś. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek no to spróbuj , tylko ten syrop jest na recepte , ale mi moja lekarka bez problemu przepisała..wiesz ja tez nie łykam tabletek już od dawna, jak mam cos wziąsć to muszę w wodzie rozpuscić..choćby nie wiem jaka ohydna była to wolę rozpuścic jak połknąc...:)

 

No ja tez już mysle ze taka zostane i zaczynam coraz bardziej siebie akceptowac bo nie mam innego wyjścia chyba :(

Ja ważę około 43 kg , a mam 157 wzrostu i mam duże kompleksy na tym punkcie:(

 

POZDRAWIAM WSZYSTKICH CHUDZIELCÓW:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Violette, Myślę,że też mi przepisze jakiś lekarz z rejonu ;)

he he ja mam t samo jak mam łyknąć coś to kruszę na proch i łykam z herbatą :P ale tak mam od małego.

Wiesz to i tak masz fajnie... ja ważyłem na początku mojej choroby też 43kg mając wzrostu 174cm :shock:

a teraz udało mi się i ważę ok 50kg i nic nie mogę przytyć... może też dlatego,że prowadzę taki tryb życia dziwny.

Pracuję na 3 zmiany i nie jem czasem cały dzień bo nie mam czasu.

Poza tym pracuję dość ciężko fizycznie więc też to może mieć wpływ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ta nerwica z nami wyprawia :( A czemu nie łykasz tabletek, masz jakiś uraz , czy wadę przełyku? Bo ja mam na tle nerwowym to, i też w sumie już długo , chyba od 6 klasy podst.

To i tak super , że chociaż te pare kg ci sie udało przytyć..zawsze to coś , a w naszym przypadku kazdy kg jest wazny :) Ja najmniej ile wazyłam przy swoim wzroscie to 37 kg...masakra:( Kazdy mówił że jakas anorektyczka a ja w zyciu anoreksji nie miałam, tylko stres , nerwy, nieciekawa sytuacja zyciowa...

No faktycznie jak pracujesz ciężko fizycznie i jesz nieregularnie to tym bardziej ci ciezko przytyc..ja jak wszedzie czytałam porady dot. przybrania na wadze , to wszedzie piszą, żeby regularnie jesc..no ale czasem to niemozliwe, a jak by sie chciało stosowac jeszcze te diety na przytycie to człowiek musiałby miec kupe czasu zeby sobie wszystko przyrządzić, zaplanować...a tak to sie zje byle co , co pod ręką, bo non stop tego czasu malo:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Violette, Też to mam na tle nerwowym i wydaje mi się ,że się uduszę jak łyknę tabsa ;)

mamy to samo :P

no widzisz to jest mój jedyny problem... Mdłości i strach przed wymiotowaniem.

Tak działa stres w moim przypadku dlatego nie oddalam się od domu. Te mdłości powodują u mnie nawet zawroty głowy,duszności i uczucie,że zemdleję... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek no mi sie tez wydaje że sie udusze tabletką, nigdy w zyciu nie połkne!!! Nawet malutkiej...ja to sie nawet czasami jedzeniem krztuszę, śliną..masakra :(

Mdłości rzadko mi sie zdarzają, mi się w sytuacjach stresowych robi słabo, serce mi wali i jestem przekonana , że umieram...ale powiem ci że strach przed wymiotowaniem mam...jak czasem mi niedobrze i czuję , że bede wymiotować to jestem przerazona , bo raz sie w taki sposób przydusiłam troche :(

 

Wiesz a co do tego Gajnera to mi sie coś zdaje , że jak sie to przyjmuje , to trzeba ćwiczyć żeby były efekty ale może sie myle... u mnie kaszki nie zdają egzaminu, próbowałam córce podjadać , ale wcale sie tym nie najadałam...aktualnie mam faze na "hamburgery" z chleba tostowego , fajnie bo to troche kalorii z tego wychodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebastian86 tez słyszałam o tym siemieniu, ale ono ma takie nasionka, i ja tego na pewno bym sie nie napiła bo bym miała schizy że mi to gdzies do tchawicy wpadnie :(

Thazek no to witaj w klubie zmarzluchów :smile: Zimne ręce to tez mój problem...nie cierpie tego...echhh my chudzielcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten Peritol co poprawia apetyt to jest antagonistą h1 pierwszej generacji , czy w zwiazku z tym dziala podobnie na psychike jak hydroksyzyna ktora rowniez jest przeciwhistaminowa? CZy zamula, otumania?

 

Ja sobie chyba kupie Apetizer senior i zobacze czy mi co pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, widze, ze aktywnosc w tym temacie jest srednio zaawansowana ;) Bralam Peritol i poprawia apetyt a mam podobnie do Was (problem z waga, szybko chudne) ale jest to efekt uboczny bo ten lek jest generalnie lekiem na inne dolegliwosci (alergie uczulenia). Ja po nim zle spalam i czulam sie rozdrazniona.

 

-- 20 lip 2012, 12:53 --

 

A ten Peritol co poprawia apetyt to jest antagonistą h1 pierwszej generacji , czy w zwiazku z tym dziala podobnie na psychike jak hydroksyzyna ktora rowniez jest przeciwhistaminowa? CZy zamula, otumania?

 

Ja sobie chyba kupie Apetizer senior i zobacze czy mi co pomoze.

 

xanonymous, i jak ten Apetizer senior ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×