Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!


anielka

Rekomendowane odpowiedzi

Poskakać też...ostatnio czuję sie lepiej...i mnie trochę energia roznosi na tańce i śpiewanie ;)...no jedni będą pić % a inni coca - colę ;)

 

My tu gadu - gadu, a terminu konkretnego i godziny nie ma :]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już w sumie nie piję. Choć od każdej zasady trzeba robić wyjątki ;)

 

Noc Świętojańska? Mam na imię Jan, więc mozemy udawać, że mam imieniny.

 

Słuchajcie, nerwusy. Jeśli jesteście chętni i wyjście ma wypalić, to ja mogę być w sobotę o godzinie 20.00. Miejsce: może być nieopodal Pręgierza - pod samym Pręgierzem będzie tłok, więc stanę przy ścianie Ratusza, tam gdzie jest sklep z antykami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic się nie zmieni, to będę.

 

O 20.00 pod ścianą ratusza naprzeciw pręgierza (proste nie?).

 

Można mnie rozpoznać po... no moje zdjęcie jest w temacie "Ludzie z forum". Jeśli to nie pomoże, to zaczepcie najpaskudniejszego typa w zasięgu wzroku.

 

Czy ktoś posiadający telefon komórkowy i odwagę mógłby podać numer kontaktowy na wypadek trudności w zbiórce (może być na priv)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie plany wzięły i umarły.

 

Słuchajcie, drogie nerwusy. Właśnie sobie z Moną75 gawędzimy o organizacji jakiegoś prawdziwego spotkania. W sobotę 7 lipca, w godzinach wieczornych. Ponoć coś się będzie działo na wyspach, a i z knajp nas pewnie nie wyrzucą.

 

Tylko teraz miło by było, gdyby dla odmiany ktoś faktycznie przyszedł. Więc osoby zainteresowane prosimy o danie jakiegoś znaku. Może być pomachanie do monitora, ale lepiej napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spotkanie nerwusow... Hmmm???

Taki maly armagedon......

Pisze sie na to!!!!

Taka rozmowa z kims kto cie rozumie pomaga bo po co gadac z kims kto nie ma pojecia o czym sie mowi!!!!

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:19 am ]

Nie wiem jak ale mam wolne akurat!!!

Potrzebuje tylko dokladne namiary godz itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że jest odzew.

 

Korespondujemy z kilkoma osobami i plany zaczynają wyglądać coraz bardziej konkretnie.

 

Spotykamy się 07.07.07 o godzinie 20.00 nieopodal Pręgierza na Rynku (a dokładnie to pod ścianą Ratusza, tam gdzie jest sklep z antykami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to naprawdę uwierzę w tego pecha. W poprzednim terminie nie pasowało i w tym też. :( Mam imprezkę familijną blee. Mam cichą nadzieję że zostanie odwołana, ale czarno to widzę. Widać- dobre chęci nie wystarczą. :evil:

Szanownemu komitetowi :smile: dziękuję za zaproszenie. ;)

Mam nadzieję że się spotkacie i będziecie się dobrze bawić. Jakby co to przyjmiecie mnie na następne, co? :roll:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×