Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powrót do rodziców - Fuck


Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jeśli skarży się rodziców o alimenty to zapewniam cię, nie da się za nie utrzymać, akurat mam znajomą która zaskarżyła swoich rodziców i po wielkich bojach wywalczyła te pieniądze, ale hmmmm przeżyć za to się nie da .....

 

-- Cz lip 19, 2012 3:42 pm --

 

Poza tym, prawo prawe, ale pozostaje moralność - jak można wymagać takich rzeczy od rodziców...... o nie chcą mi kupić auta, a może trochę wdzięczności, takiej zwykłej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o aucie nie mowie aby mi kupili - to co innego...

 

Ale komoda za 100 zlotych? Czy to jest jakies wielkie cerebele?

 

POZA TYM JA POWTARZAM ZE NAJBARDZIEJ MNIE WKURWIA TO ZE ONI MNIE NAZYWAJA NARKOMANEM! Helol . Umiecie czytac ze zrozumieniem?

 

-- 19 lip 2012, 15:45 --

 

ajajaj89, a co ci stoi na przeszkodzie popracowania dorywczo TERAZ?

 

Ps. jak na razie to ty jesteś sfrustrowany, bo ci się należy a nie dostajesz..... 8)

 

 

Mam 5 tys zlotych na koncie - wole doczekac do stazu nic nie robiąc - frurstratko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniacie widze co piszę - ale no coz trudno

 

Mnie to najbardziej boli ze nadal nie mam kasy na samochod

 

 

za 5 tysięcy złotych kupisz samochód :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, no ale pewnie nie limuzynę 8)

 

no za pięć koła limuzyny nie będzie ;) ale ja mam auto za 4.800 złotych, 12-letnie i jestem wdzięczna za to co mam.

Ale jak czytam to wszystko to chyba muszę udać się do rodziców, żeby dali kasę na cos lepszego... no i wypadałoby, żeby mi kupili mieszkanie, bo jak to może być tak, żebym musiała wynajmować. Nie no porażka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHA :D

Człowieku masz jakies wybujałe fantazje; samochód za 5 tys be, dziewczyna musi być super ładna, praca w mc donaldzie jest dla idiotów, no ale jesteś pewnie z warszawskich dorobkiewiczów gdzie lans ceni się ponad wszystko ;)

 

heh... dobre :)

Ja sie tam lansuje starym fordem... no ale jestem z Krakowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile Ty masz lat???? Chłopie zastanów się nad tym co piszesz... w życiu nie zawsze, a raczej rzadko ma się to co się chce!

Jesteś dorosły ! Przynajmniej na papierku bo emocjonalnie chyba nie... Weź sie w garść i zacznij życ. Rodzice to nie bankomat. I tak się ciesz z tego co dzięki nim osiągnąłeś, z tego co dzięki nim masz. Bo nie wszyscy mają tyle szczęścia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - no macie racje - nic mi sie nie nalezy. Moim rodzicom tez nic sie nie nalezy...Nigdy im nic nie dam, bo nie musze tak jak oni nic nie musza dla mnie robic...

 

wymiękam... a czy oni nic dla Ciebie nie zrobili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile Ty masz lat???? Chłopie zastanów się nad tym co piszesz... w życiu nie zawsze, a raczej rzadko ma się to co się chce!

Jesteś dorosły ! Przynajmniej na papierku bo emocjonalnie chyba nie... Weź sie w garść i zacznij życ. Rodzice to nie bankomat. I tak się ciesz z tego co dzięki nim osiągnąłeś, z tego co dzięki nim masz. Bo nie wszyscy mają tyle szczęścia !

 

 

Ale jezeli rodzice maja duzo kasy?

 

-- 19 lip 2012, 16:21 --

 

Nie - no macie racje - nic mi sie nie nalezy. Moim rodzicom tez nic sie nie nalezy...Nigdy im nic nie dam, bo nie musze tak jak oni nic nie musza dla mnie robic...

 

wymiękam... a czy oni nic dla Ciebie nie zrobili?

 

Sluchaj - tak dawali kase i dawali , ale nie musieli tego robić... Ja tam im nic nie dam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym zawsze mi mowili, ze mnie utrzymuja tylko po to ,abym ja na przyszlosc im sie odwdzieczyl

 

-- 19 lip 2012, 16:23 --

 

 

 

Ale jezeli rodzice maja duzo kasy?

 

no właśnie... rodzice mają ! Jesteś dorosły człowieku...

 

I co? Ale jestem biedny.

 

-- 19 lip 2012, 16:24 --

 

Ale jezeli mowia ze mnie kochaja to dlaczego oni tej kasy nie daja

 

-- 19 lip 2012, 16:25 --

 

Moi rodzice swieci nie byli - zawsze sie wpierdalali zbyt gleboko w moje zycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×