Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, a nie mozesz cos robic i byc na forum?

Praca ,szkoła , odnowiłem kontakty ze znajomymi i muszę wprowadzić kilka zmian w swoim życiu , więc nie będę miał wolnego czasu ;)

 

Mushroom, Cieszę, się ,że wróciłeś, ale bez urazy, Tomcia mi nie zastąpisz ;)

Każdy jest jedyny w swoim rodzaju tego się trzymajmy i pamiętajmy o tym , że nie ma ludzi niezastąpionych ;)

 

Mi też będzie was brakowało ale cóż czasem trzeba podjąć taką decyzje , co nie oznacza kompletnej abstynencji od forum raz na jakiś czas wpadnę sprawdzić co u was słychać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Ani się waż! ;);):evil::evil::evil::evil::evil:

 

Zakład? Że jutro wrócisz? :mrgreen:

Pewnie będziesz czytał forum będąc niezalogowanym! ;)

 

Jak każdej Ptaszynie, żal jej, gdy gniazdo opuszcza małe piskle. No ale "skrzydła" mu już urosły, chłopak się "opierzył", więc pora, żeby w końcu poleciał daleko w świat :D

 

Niech "wola życia" będzie w Tobie silna, a głód nowych doświadczeń nigdy się nie kończy. Gdy już oblecisz cztery strony świata, odwiedź stare gniazdo i opowiedz o swoich przygodach nam, kalekim pisklętom z powykrzywianymi przez naturę skrzydłami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, Jutro na pewno nie , ale wpadnę czasem pogadać bo za bardzo polubiłem forumowiczów żeby na zawsze się z nimi rozstać ;)

*Wiola*, Każdy jest jedyny w swoim rodzaju , znajdzie się dla mnie jakieś zastępstwo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak każdej Ptaszynie, żal jej, gdy gniazdo opuszcza małe piskle. No ale "skrzydła" mu już urosły, chłopak się "opierzył", więc pora, żeby w końcu poleciał daleko w świat :D

 

Niech "wola życia" będzie w Tobie silna, a głód nowych doświadczeń nigdy się nie kończy. Gdy już oblecisz cztery strony świata, odwiedź stare gniazdo i opowiedz o swoich przygodach nam, kalekim pisklętom z powykrzywianymi przez naturę skrzydłami ;)

Jejku, ale pięknie powiedziane :105::105::105::105::105::105::105::105::105::105:

Oratorze, mówco Ty! :D

 

Tomcio Nerwica, Nie zostawiaj mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Na pewno dam znać ;)

Nie jestem na tyle ciekawy żeby ktoś mnie musiał zastępować ;)

 

*Monika*, Na jakiś czas muszę , ale wrócę w końcu każdy wraca ;)

 

-- 18 lip 2012, 23:29 --

 

Niech "wola życia" będzie w Tobie silna, a głód nowych doświadczeń nigdy się nie kończy. Gdy już oblecisz cztery strony świata, odwiedź stare gniazdo i opowiedz o swoich przygodach nam, kalekim pisklętom z powykrzywianymi przez naturę skrzydłami ;)

Orgazm dla mych uszu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Jak się czasem pojawię , to napiszę tyle komplementów żeby pani moderator starczyło na jakiś czas :P

Candy14, Jak znajdę czas to na pewno wejdę , nie będę mógł się powstrzymać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×