Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Abstrakcja, Też się budzę z tą myślą , bo wyszło , że jest optymistą a do niego mi daleko ;) jednak staram się coś tam robić i jak najmniej narzekać , choć to też mi się zdarza bo nie jest na tyle dobrze by całkowicie przestać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym trochę ponarzekać ale nie mam na co...może wkurza mnie ostatnio to, że znów mam problemy ze snem..nie wiedzieć czemu :bezradny: bo np. przez 2 ostatnie noce spałam jak niemowlę a dzisiaj znów nie mogę zasnąć, Pani doktor kazała znów przez jakiś czas pobrać klonazepam, żeby wyciszyć organizm ale ja nie bardzo jestem chętna bo wiem czym to się może skończyć , póki co dokładam dodatkową tabletkę ketrelu na noc ale to już ponad 2 godziny temu a mnie się nawet nie ziewa...nie lubię tak :( ...wkurza mnie to, że ja chce spać ale mój organizm najwidoczniej nie chce, za to w dzień bardzo lubi spać a ja nie....konflikt mamy chyba jakiś :evil:

albo znów czymś się nieświadomie denerwuje tylko jeszcze nie wiem czym.. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rewelacja dnia

mój eks który mnie tłukł jak worek treningowy, wyzywał i groził mi śmiercią po rozstaniu wysłał mi właśnie zaproszenie do grona znajomych na fb...

ja pierd...lę... mam wybitnego farta do psychopatów... nie ma co...

zablokowałam go natychmiast ale i tak się trzęsę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×