Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurwiają mnie wiejscy emigranci w Warszawie , którzy narzekają jak tu jest chu.jowo , że drogie mieszkania , że warszawiacy nie mili , że korki czy syf na ulicach . W takim razie należy zadać jedno pytanie co tu jeszcze kur.wa robią ? skoro te miasto jest tak odrażające ? skoro się nie podoba zawsze mogą wyjechać za granice albo wrócić na wieś ze spuszczoną głową bo przecież nie udało im się spełnić ich marzenia którym zapewne była psychologia albo socjologia :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, oj nie mów tak, ja zawsze po sobie sprzątam :( jestes znad morza?

 

a mnie wkurzaja chamy

wszystko jedno skąd

 

ale prawda ze jak ktos w wawie od pokoleń to nie odczuwa potzreby manifestowania tego na kazdym kroku bo jest to naturalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się nie zachwycam nad Warszawą ale umówmy się ile to można narzekać ? wszyscy którzy tu przyjechali mieli świadomość że spotkają się z takimi cenami mieszkań , korkami czy zarozumiałymi warszawiakami , więc co ich tak dziwi ? oczywiście nie generalizuje , jest też ta część nowo przybyłych która zamiast narzekać , bierze się do roboty i stara się jakoś przeżyć albo przynajmniej mimo wkuriwienia na ogólnie panujące tu warunki , nie musi gadać codziennie jak im tu żle i niedobrze :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Abstrakcja, absolutnie nie chcialam nikogo obrazic .. tak mi przyszlo na mysl kiedy przeczytalam post Tomcia.

Przyjezdzaja ludzie z roznych regionow Polski i niestety ale tylko warszafka ( czyli 50 km od Warszawy lub wiecej) wykazuje sie takimi cechami. Nie uwierzycie ale np. dzwoniac z rezerwacja i slyszac ze nie ma wolnych miejsc potrafia puscic tekst "Prosze pani ale ja jestem z Warszawy!"... jakby mnie robilo roznice skad i nie wiem czego oczekuja? ze wywale tego z Łodzi zeby mogli przyjechac? Zreszta wszyscy ktorzy rezerwuja sa z "Warszawy" a jak przychodzi do meldunku to Marki , Piaseczno itd. Ja sobie z nimi radze ale do pasji mnie doprowadza kiedy jestem w sklepie i widze jak chamsko odnosza sie do ekspedientek ... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, a ja sie zachwycam, mieszkam tu od urodzenia, tu sie urodzili moi rodzice i dziadkowie....i kocham to miasto, i smuci mnie bardzo kiedy slysze takie opinie... :( a ze są korki...cóz...ludzi coraz wiecej....tych narzekających

 

a poza tym uwazam ze jak sie gdziekolwiek wyjezdza, to nie wypada narzekac....

bo jak sie komus nie podoba to zawsze moze wrocic do siebie

skądkolwiek dokądkolwiek by pojechał....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrakcja, Też kocham to miasto bo inaczej bym już tu nie mieszkał ;) a gdy pisałem , że nie ma się czym zachwycać chodziło mi o warunki do życia , co nie oznacza , że muszę na nie narzekać codziennie tylko staram się zrobić wszystko żeby było mnie stać na te drogie mieszkania i na helikopter żeby nie stać w korkach :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bez przesady z tym podejściem nie budzę się codziennie z myślą " dziś jestem o kolejny dzień bliżej żeby latać helikopterem i mieszkać w apartamencie " ale nie myśle też " kur.wa znów te miasto , ci ludzie , zaraz będę stał w korkach i bliski zawału serca podejdę do skrzynki pocztowej by sprawdzić czy przyszedł rachunek za mieszkanie " :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×