Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Abstrakcja, czasem tak, czasem nie. W pracy jakoś inaczej czas leci, zajmuję się problemami innych i moje schodzą na dalszy plan. Bardzo ciężki mi sie pracuje w pomocy społecznej i wyczekuję wolnego, a z drugiej strony nie wyobrażam sobie tygodnia bez pomagania. Nie wiem czy jesteś w stanie mnie zrozumieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj mam. Żebyś wiedziała, że mam. Właśnie z terapeutą roztrząsam temat granicy pomagania, gdzie ona jest. Dal mi wiele do myślenia. w jakiś sposób zreorganizował mój pogląd na wiele spraw z tym związanych. Na tą chwile jest to temat rzeka. Mam o czym myśleć. Jutro mam kolejną wizytę z terapeutą. Jest mi to bardzo potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrakcja, Skuteczna,aczkolwiek może mieć skutki uboczne.

Mi pomogła chwilowo później "wróciłem" do poprzedniej wagi.

Bez zmiany nawyków żywieniowych na stałe,nawet najlepsza dieta nie zdziała cudów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

Abstrakcja, Nie chcę zniechęcać, ale słyszałem bardzo złe rzeczy o tej diecie.

 

Gdzieś się spotkałem z informacją, że Dukan przegrał sprawę, jaką wytoczył innemu lekarzowi, który zarzucił, że jego dieta zwiększa ryzyko zachorowania na raka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwidoniusz, fajnie ze tak konstruktywnie do tego podchodzisz...

 

 

Stark, Deckard,

dzieki no dzięki....juz mi sie ulotnil optymizm..... :roll:

od kazdego poniedzialku zaczynam wszytsko od nowa :(

nie mam prawidlowych nawykow zywieniowych

wogóle nie mam prawie zadnych prawidlowych nawyków :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrakcja, muszę, bo inaczej zwariuję. Już wiem czemu nauczyciele mają roczny płatny urlop na podratowanie zdrowia. My mamy co dwa lata dodatkowe 10 dni. Rozmowa ze specjalistą, superwizja, to coś co mnie trzyma przy zdrowiu. Jest jednak bardzo ciężko. Bardzo :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, tjaaa lubie...nie ma co....chcialabym móc powiedziec co innego

 

Deckard, no, znalazłam taka diete...arbuzową....300 kalorii dziennie co drugi dzień....fajna....

 

 

Candy14, no wiem, jestem na diecie od 13 roku życia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwidoniusz, kurcze...ale masz swiadomość jak wiele dobrego robisz i ze jestes potrzebny i te wszytskie pierdolety co na terapiach wciskają ze takie istotne do zycia...własciwie to twoja praca to jedna wielka terapia...jak widac tez trzeba umiec postawic granice....asertywnosc asertywnosc...słowo którego nie znam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrakcjo, polecam Ci regularne posiłki, lekkostrawne, takie, jakich potrzebuje Twój organizm.

Ja co 3 godziny zjadam niewielkie ilości-czasem pozwalam sobie na więcej, i stopniowo chudnę..od zeszłego roku ponad 12 kg. Zdrowo, przyjemnie, bez katowania się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaś dla mnie słowa "złoty środek" nie istnieją....

Mam tylko skrajności, od całkowitej bierności i nic nie robienia do fanatyzmu,czy poświęcenia się czemuś całkowicie.

Tej 2 granicy jak narazie nie "zahaczyłem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrakcja, robię, nie robię. płacą mi za to. Jest to naprawdę świadomie wybrany zawód. Pomimo długich kudłów, specyficznego podejścia do pracy nie miałem trudności w wykonywaniu tego co robię na co dzień. Problem pojawił się wówczas gdy problemy zdrowotne dotknęły osób mi najbliższych, gdy poprzez śmierć taty spostrzegłem, że cokolwiek by nie zrobił, jakkolwiek się nie zaangażował z wieloma rzeczami nie wygram. Nie umiem tego tak jasno przedstawić. Obrazowo rzec można, że przelała się czara i doszło do tego, że "pomagacz" sam potrzebuje pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deckard, no tak, z dietą jak z pogodą, zawsze jest jakas

ale oczywiscie mam na mysli diete odchudzającą

 

nie, nie zart....znalazłam taka diete z necie.... :shock:

 

 

jasaw, skarbie nie potrafie :(

ja wszytsko wiem i potrafie teoretycznie...i co powinnam jesc i co powinnam myslec i robic...

niestety jestem jak pisze Stark, zawsze po bandzie :(

we wszystkim :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, kwestia wprawy .

Abstrakcja, Nie odbieraj proszę tego jako "atak", napisałem to, bo również byłem na diecie dukana, schudłem 15 kg w dość krótkim czasie, ale wróciłem do starych nawyków żywieniowych, i także do poprzedniej wagi.

Niestety, w kwestiach wagi i diety, bez odpowiednich nawyków i zmian na stałe , i tak wróci się do punktu wyjścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelewa się tahela, i to tam gdzie nie powinno. Wy mnie tu czytający rozumiecie. Sporo osób z mojego kręgu nie potrafi ( nie chce, nie umie) mnie zrozumieć.

Wziąłem przepisaną tabletkę na sen. Miłego dywagowania, i powiem Wam, że bardzo się cieszę,że zalogowałem się na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×