Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czego nie cierpicie najbardziej na swiecie?


kukubara

Rekomendowane odpowiedzi

Obłudy takiej np. jak ta

 

Tusk: "Polskość to nienormalność"

 

Tygodnik Znak (nr 11-12/1987), okres gdy "dumny z Polski" Donald Tusk nie musiał jeszcze udawać, na wyborczy użytek, wielkiego patrioty. Wypowiedź DT na temat "Czym jest dla mnie polskość":

 

Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu

 

Taki jest Donald Tusk gdy zetrzeć z niego kilogramy marketingowego makijażu – człowiek pozbawiony zasad, karierowicz i hipokryta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

egoizmu,powierzchowności,obojętnosci na ludzką krzywdę, zarozumialstwa braku tolerancji -to u ludzi :)

 

u siebie: brak umiejetnosci podejmowania decyzji, radzenia sobie z problemami ...lęków i popadnia w "doły"..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tępego zacietrzewienia takiego jak np. to:

 

Obłudy takiej np. jak ta

 

Tusk: "Polskość to nienormalność"

 

Tygodnik Znak (nr 11-12/1987), okres gdy "dumny z Polski" Donald Tusk nie musiał jeszcze udawać, na wyborczy użytek, wielkiego patrioty. Wypowiedź DT na temat "Czym jest dla mnie polskość":

 

Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu

 

Taki jest Donald Tusk gdy zetrzeć z niego kilogramy marketingowego makijażu – człowiek pozbawiony zasad, karierowicz i hipokryta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"weź się w garść"

"trzeba myśleć pozytywnie"

"musisz zmienić sposób myślenia-masz żone i dziecko"

"przestań się nad soba rozczulać"

"dzisiaj nerwice i depresje to ma każdy"

"kiedy sie wreszcie weźmiesz do roboty"

"idź do pracy-nie będziesz mial czasu na depresję"

....nóż sie sam w kieszeni otwiera....

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego najbardziej nienawidzę?

siebie

 

Poza tym strasznie nie lubię tego wszystkiego, czego można w ludziach nie lubić

tj. egoizm, hipokryzja, niecierpliwość, głupota, sztuczność, płytkość, pustota, nachalność...

ale to mnie wnerwia tylko i wyłącznie u siebie

u innych osób jakoś mi to nie przeszkadza, a jaśli mnie to drażni u kogoś innego, to besztam siebie za to, że w ogóle przez myśl mi przeszło coś takiego, bo przecież ja jestem nie lepsza - dużo gorsza od tego kogoś (i to ja jego mogę tym denerwować) :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pati09, samo to moje obwinianie się jest tą nienawiścią na mnie skierowaną, ale jej nie zwalczam, nie nienawidzę jej... poza tym nie wiem, co bym zrobiła bez mojego wewnętrznego kata... zupełny brak kontroli, panika, zastanawianie się "czy zmieniłam się na gorsze?"...?

 

Wolę jak moje drugie ja beszta mnie i nienawidzi.

 

(a że drugie ja jest mną - nienawidzę siebie; nazwijmy to "spójnością"...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgłosu przeżuwania, a najbardziej na świecie to dźwięku landrynka uderzającego o zęby. ;)

Poza tym zaglądania do cudzej kieszeni, przeintelektualizowanych nastolatków, upierdliwych much, zostawiania jedzenia w lodówce bez zamykania go w osobnych pojemnikach, skłonności Polaków do komentowania cudzego akcentu, gdy sami w większości mogą się pochwalić wymową godną burmistrza Poznania... A także ludzi w nadmiarze, szczególnie tych głośnych. Mogłabym tak długo, ach jak prosto jest definiować siebie przez negatywy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kac gigant atakujący z zaskoczenia?? :D hehe dobre...

 

Nienawidzę, nie cierpię, nie trawię chamstwa, złośliwości, egoizmu, rodziców zaniedbujących swoje dzieci, polityki, złych ludzi, agresji, przemocy psychicznej i fizycznej, bezradności, głupoty, komarów, bąków, wciskania kitu, fałszu itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×