Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica

Bo mnie goni że tak powiem głód czasu :D Co prawda jednak jest nudne, w kosmos nie polecę a bym chciał. To co tu to już chyba dla mnie za mało ; >

*Wiola*

 

Czy ja wiem czy to taką pełną piersią, trochę inaczej niż kiedyś ale to jeszcze nie to ; )

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angelo24, Czy widok zniszczenia,śmierci i rozpaczy w afganistanie nie był fascynujący?

Tomcio Nerwica, to z gwinta : D.

*Wiola*, To lepiej nie pijmy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angelo24, A ja kiedyś wyjade do Afganistanu, zostanę ichniejszym bojownikiem w walce z amerykańskim imperializmem, ćpając przy tym opiaty i podziwiając lokalne pola maku lekarskiego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angelo24, Jak do kosmosu się nie uda zawsze jest druga opcja czyli Czarnobyl , taka trochę gorsza wersja :D

*Wiola*, Z naparstka ? w takim razie znów muszę sięgnąć po czekoladki z rumem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angelo24, Mogę pojechać z tobą zresztą muszę znależć mojego psa który mi tam zaginął :? wcześniej był jamnikiem ale po wybuchu elektrowni jądrowej teraz pewnie stał się cerberem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wypije chociaż dwa piwa to przypomina mi się o takim Tomku...Jest to na bank ojciec mojej córeczki, której się wypiera... uważa, że go zdradziłam a w tym nie ma nic prawdy... podobno jak był w Zakopanem na wakacjach... a tak naprawdę to właśnie się dowiedziałam, że on mnie zdradzał. Najpierw mnie zostawił, jak podejrzewałam że jestem w ciąży i on był tego świadomy, od razu znalazł sobie dziewczynę- jego dzisiejszą narzeczoną, a teraz jeszcze to... złamał mi serce po raz trzeci... już nie wyrabiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica,

 

W sumie Praga po nocy jest całkiem interesująca :D

 

Relatywista

 

Fotografik zawodowy, do wynajęcia, zajęcia, tudzież wysłania gdzie inny nie podoła;)

 

---

 

Chwilowe z/w ; )

 

Zanim jednak...

 

Tomaszu, ja tam nigdy na Pradze nie spotkałem agresywnych dresów :P Nie raz chodziłem z aparatem robiąc zdjęcia w nocnych klimatach, podwórka etc. I nic złego mi się nie stało :P

 

Tylko może to że ja to rodowity... No nie wiem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angelo24, Wyjście na prage w nocy to jak wycieczka do brazylijskiej dzungli a brak paralizatora albo strzelby przy spotkaniu grupy dresiarzy to jak spotkanie z lwem gdy jedyną bronią jaką trzymamy w ręku jest otwieracz do konserw :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×