Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej.


smarczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nazywam się Marta i mam 20 lat. Nie wiem czy mam depresję czy nerwicę czy jakiekolwiek inne zaburzenie psychiczne, ponieważ nigdy nie byłam u psychiatry w celu diagnozy. Wiem jednak jedno- jestem nieszczęśliwa i nienawidzę siebie za to jak wyglądam i jaka jestem. Mam ogromne kompleksy, które uniemożliwiają mi normalne funkcjonowanie w społeczeństwie. Mało kto mnie rozumie i mało kogo rozumiem ja, więc pomyślałam, że może rejestracja na tym forum sprawi, że poznam kogoś podobnego. Nawet nie wiecie jak czasami jest mi ciężko.

 

Pozdrawiam i jeszcze raz witam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, jesteście bardziej mili niż się spodziewałam :))

kolejnym problemem jest to, że nie wiem gdzie szukać dobrego specjalisty. Bo zapewne większość psychiatrów dawno wypaliła się zawodowo lub po prostu zostali psychiatrami tylko i wyłącznie z chęci zarobienia dobrych pieniędzy, a szczerze mówiąc już mam dosyć apatycznych sk*rwieli :)) Więc jakby ktoś mógłby mi polecić kogoś dobrego w Warszawie to byłabym wdzięczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz jeszcze dopomoc sobie wujkiem google-wpisac psychiatrzy warszawa i powinno ci wyskoczyc,jakies adresy czy numery a nawet opinie.Ja tak szukalam i dzieki temu znalazlam kompetentnego psychologa.A tak to wczesniej to chodzilam od konowala do konowala ktorym powinno sie zabrac prawo do wykonywania zawodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×