Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

*Wiola*, ojej :( a co mu jest?

 

Abstrakcja, no wiem, już mi lepiej. Wczoraj się wyryczałam, a dzisiaj się cieszę, że psiak jest szczęśliwy. Wypatrzyłam kilka na stronie schroniska i czekam na informacje, który ma najlepszy charakterek dla mnie. Może po prostu robię błąd, że szukam psa teraz, a wezmę go za ponad dwa tygodnie. Ale wiem, że muszę to zrobić z wyprzedzeniem i na spokojnie, bo reaguję strasznie emocjonalnie, a takie decyzje mogłyby mieć złe skutki i dla mnie i dla psiaka, którego bym wzięła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, ojej :( a co mu jest?

 

Abstrakcja, no wiem, już mi lepiej. Wczoraj się wyryczałam, a dzisiaj się cieszę, że psiak jest szczęśliwy. Wypatrzyłam kilka na stronie schroniska i czekam na informacje, który ma najlepszy charakterek dla mnie. Może po prostu robię błąd, że szukam psa teraz, a wezmę go za ponad dwa tygodnie. Ale wiem, że muszę to zrobić z wyprzedzeniem i na spokojnie, bo reaguję strasznie emocjonalnie, a takie decyzje mogłyby mieć złe skutki i dla mnie i dla psiaka, którego bym wzięła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, super.Ostatnie zdjęcie jest najlepsze :lol:

 

 

U mnie z 7 kotów został jeden.Jednego małego znalazłam zagryzionego co z resztą się stało nie wiem. Jeszcze mam nadzieje że stara kotka wróci u niej to normalne że znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkarłatna litera, dzięki, zdjęcia są robione telefonem, więc nie są najlepszej jakości, szczególnie przedostatnie jest rozmazane, ale mój kot ma tam boska pozę i minę:)

 

U mnie z 7 kotów został jeden

dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkarłatna litera, może cię nie lubią :mrgreen: a tak na serio, to z kotami wychodzacymi tak jest, duża śmiertelnośc wśród nich panuje. A może ktoś sobie przygarnął któregoś lub zmieniły rewir lub ktoś je dokarmia i tam im bardziej żarcie pasuje, nie wiadomo;)

moje nie wychodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×