Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Absinthe, Zawsze zanudzałem , podejrzewam , że w leczeniu bezsenność miałbym większą skuteczność niż tabletki nasenne , wystarczy żebym zaczął gadać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absinthe, Zawsze zanudzałem , podejrzewam , że w leczeniu bezsenność miałbym większą skuteczność niż tabletki nasenne , wystarczy żebym zaczął gadać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrakcja, Tak mój tak samo :105: dlatego dziś nic potrafię i niczego się nie nauczyłem :mrgreen:

Absinthe, W tym roku raczej nie , ale w przyszłym na pewno :D a jak u ciebie z planami na wakacje ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrakcja, Tak mój tak samo :105: dlatego dziś nic potrafię i niczego się nie nauczyłem :mrgreen:

Absinthe, W tym roku raczej nie , ale w przyszłym na pewno :D a jak u ciebie z planami na wakacje ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absinthe,

biorę wenle, jakos funkcjonuje dzięki lekom, poza tym na uogolniony pomogły i natręctwa , jesli idzie o nastrój to niestety kiepsko, al nastrój jest spodowany konkretną przyczyną i myśłe,ze nie ma na to leku, juz w tym stanie, bo dół był większy i stan gorszy przed lekami, teraz sie w miarę ustabilizował , doszedł do pewnego poziomu i przestał sie poprawiac i tak już zostanie podejrzewam, możee jedna sytuacja była by to stanie zmienić tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×