Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam Wszystkich !!!


pikaja

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka.

W poniedziałek pierwsza wizyta u psychiatry ,nic żebym się bała czy wstydziła, ja poprostu nie daję rady z wiecznymi bólami! Właściwie powinnam dawno dojść do tego wniosku.Człowiek jest taki tępy ,oczywiście jeśli chodzi o niego samego.Wszak wszystkim pomaga a sam siebie nie dostrzega.Długo opisywać to wszystko co właściwie do mnie samej dotarło niedawno kiedy podczas ostatniej wizyty w gabinecie spojrzałam na moją P.Doktor .Ona już nie musiała nic mówić ...........

Od lat wieczne bóle brzucha ,jelit ,niemiłosierne skórcze, ogólnie cała lewa strona mojego ciała jest obolała do zenitu.Noc jest wybawieniem ,a sen to największa przyjemność.Porobiłam więkrzość badań by wykluczyć chorobę wszystkie ok a mi nic lepiej? Wiecie że rano wstaję i zastanawiam się z której strony przyjdzie ból?

Ogromnie wierzę że w końcu przestanie boleć, mam nadzieję że pomoże!

I cieszę się że Was znalazłam!

POZDROWIONKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Mi również miło Was poznać.

 

Ten ból wgryzł się w moją psychikę,i to on najbardziej mi przeszkadza.Zapomniałam właściwie jak to jest fajnie jak brykasz cały dzionek i nic ci nie dokucza.U mnie to jest tak ,zawsze po obiadku kiedy jest czas na chwilkę odpoczynku mnie nachodzą moi "przyjaciele" .Jak nie ból w plecach to pod żebrami i do tego dołączą moje jelitka.... i mamy bal do wieczorka.

Zauważyłam że jak zorganizuję sobie pracowite popołudnie i ruszę z "kopyta" zapominam o tym łupaniu,jest mi lżej.Tylko co mam się zajeździć popołudniami?

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ból wgryzł się w moją psychikę,i
no tak :roll: hy,hy :roll: To chyba temu bolowi się tak wydaje że znalazł sobie właściwe nie do pokonania miejsce. O nieeeeeeeeeeeee. Na szczęście ulokował się w twojej psychice. Sory nie zrozum mnie żle. Z twojego postu wynika że już go namierzyłaś i wiesz kiedy tak naprawdę się ,, ujawnia"
kiedy jest czas na chwilkę odpoczynku mnie
jesteś bardzo mądrą osobą by im drzwi zamknąć nie wiem uprawiaj lekką gimnastykę ( coś koło tego) by 1. relaksować się a przede wszystkim by pojawiały się myśli pozytywne, bez względu co by się nie działo. Sory .Tu być może może dojść do wali wew.,, oni albo ty " ..................Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pikaja. Typowe objawy zespołu jelita nadwrażliwego, który jest objawem nerwicy. Jak będziesz leczyła nerwicę to bóle się zmniejsza a z czasem całkiem znikną. Nie zaszkodzi dieta - lekkostrawna - to pomaga.

Tak to już jest że jak nas ciągle coś boli to budzimy sie z myślą czy dzisiaj będzie to samo a może lepiej. Myśli napędzają złe samopoczucie.

Tu jest potrzebna psychoterapia. Wierzę w to że dasz sobie radę i wszystko będzie z dnia na dzień lepiej

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani witam ponownie i dzięki za wsparcie.

 

No i jestem po pierwszej wizycie(trzy godziny w kolejce koszmar!),P.Doktor nie wydał mi się specjalnie rozmowny za to intensywnie notował to co mówiłam na koniec zapytał o pewnie to co wydało mu się istotne do dopełnienia karty i .........przepisał AMITRIPTYLINUM 25mg raz dziennie wieczorem.Kolejna wizyta za 3-tygodnie .Jednak jak przeczytałam ulotkę(jestem maniaczką w tych sprawach) ,aż boję się pomyśleć co się będzie działo? Ale jak to mówią kto nie smaruje nie jedzie..........więc do dzieła!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×