Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, Do dzieła zatem,ewentualnie wypuszczają po 15 latach za dobre sprawowanie w pudle :mrgreen: .

A benzyna,kanister,zapalniczka,sznur i knebel, wcale nie są tak drogie :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, wierz mi,że chętnie bym tak zrobiła,bo mnie podkurzyła :evil:

 

*Wiola*, nastawiałam się na to,że mnie obleje i jakoś zbytnio się nie zdziwiłam.Gdyby to była typowa sytuacja,to pewnie bym się dołowała.Ale po tym,jak zobaczyłam,że Ona w trakcie egzaminu potrafi ściągnąć buty,wejść na biurko i patrzeć,czy nikt nie ściąga,to stwierdziłam,że to raczej Pani doktor ma powód,by się martwić...

Bellatrix to tak ja ci pożyczę miecza Tomcio widły, a Stark jednego ze swoich AK47 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, przerób te babsko na parówki :mrgreen: , biedna egzaminatorka, już widze że tych parówek nikt nie chciał by się tchnąć :mrgreen:, a tak naprawdę przykro mi :(

 

a ja wróciłem znad wody, zanosiło się na nie złą burzę ale na szczęście przeszła bokiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, przerób te babsko na parówki :mrgreen: , biedna egzaminatorka, już widze że tych parówek nikt nie chciał by się tchnąć :mrgreen:, a tak naprawdę przykro mi :(

 

a ja wróciłem znad wody, zanosiło się na nie złą burzę ale na szczęście przeszła bokiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no nie wiem, no ale demon ze snów odszedł i wiele razem z nim, została deprecha, ty grzyb i to forum które poza zastrzykiem ulgi "nie jesteś sam taki jakim jesteś" za wiele nie oferuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no nie wiem, no ale demon ze snów odszedł i wiele razem z nim, została deprecha, ty grzyb i to forum które poza zastrzykiem ulgi "nie jesteś sam taki jakim jesteś" za wiele nie oferuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szacun że nawet nie zaprzeczasz że często poziom merytoryczny tutaj ledwo unosi się nad dnem

 

bonus w postaci więzi i anihilacji, spamu wśród swoich niekoniecznie jest w polu moich zainteresowań

 

dziewczyny, seksu, miłości, boga, pracy, pieniędzy tutaj nie znajdę

 

no chyba że chodzi o radochę że jakaś internetowa dziewczyna mi odpisuje, ciężkie to twoje brzemię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szacun że nawet nie zaprzeczasz że często poziom merytoryczny tutaj ledwo unosi się nad dnem

 

bonus w postaci więzi i anihilacji, spamu wśród swoich niekoniecznie jest w polu moich zainteresowań

 

dziewczyny, seksu, miłości, boga, pracy, pieniędzy tutaj nie znajdę

 

no chyba że chodzi o radochę że jakaś internetowa dziewczyna mi odpisuje, ciężkie to twoje brzemię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×