Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Kiya, no właśnie od ponad godziny jest lista przyjętych... I nie mam jak się dowiedzieć, bo muszę się przejść niezły kawałek do liceum, a nie chcę iść sama, ale nie ma nikogo, kto by ze mną poszedł, więc nie wiem, kto będzie 'nowymi znajomymi' :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, no właśnie od ponad godziny jest lista przyjętych... I nie mam jak się dowiedzieć, bo muszę się przejść niezły kawałek do liceum, a nie chcę iść sama, ale nie ma nikogo, kto by ze mną poszedł, więc nie wiem, kto będzie 'nowymi znajomymi' :lol:

to oni teraz tego online nie robią w końcu od lat XXI wiek, no ale szkolnictwo to jeszcze z zeszłego jest więc może się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, jak przypuszczam problem leży w tym, że nikomu się nie chce wrzucać tego na stronę, zwłaszcza w wakacje ;)

 

-- 06 lip 2012, 13:18 --

 

Strona mojego liceum to była aktualizowana raz na parę lat, właśnie dlatego, że nikomu się nie chciało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, V-podobnego gdzieś wcięło, ale nie liczę na jakieś szczególne kontakty w czasie wakacji - wiesz, to burżua, Egipty, Francje, Hiszpanie i te sprawy ;)

 

-- 06 lip 2012, 13:20 --

 

Co do strony: w internecie tego nie ma, ta strona jest rzadko aktualizowana czymś PRZYDATNYM. Już w moim gimnazjum wszystko było pięknie podane w internecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×