Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

ja siadam przed kompa głownie z braku zajec, gdybym mial normane zycie, rodzine, zone dzieci prace to bym tu nie zaglądał ;p

Wiekszosc moich znajomych ma swoje zycie, wiec gdzie mam sobie isc , samemu? nie znosze chodzic po dworze samemu - to mnie dołuje.

Przynajmniej dostalem dzisiaj telefon z wawy ze 3 wrzesnia zaczyna sie moj turnus do kliniki nerwic w wawie, oddzial dzienny, wynajme sobie pokoik w wawie i moze uda mi sie na nowo zaczac zyc, poznac znajomych - koniecznie, no i marzy mi sie dziewczyna, milosc.....

 

-- 06 lip 2012, 13:02 --

 

miałem rower, to sie polamał, za bardzo szalałem, Samemu jazda mnie nie interesuje, Nawet myslalem zeby sobie kupic kolejny , ale jak wyjezdzam stad we wrzesniu to nie bede kupowal na 3 msc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś będzie w klubie księgarza w Warszawi i spotka tam Jana Rodzenia to może mu to przykazać i dodać, że mam go w dupie, może się nawet puścić. Policją mnie będzie straszył! Mnie?!!!

 

-- 06 lip 2012, 14:00 --

 

Cała prawda o Janie Rodzeniu z Warszawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba 1994, co to ma być?!

Mnie wkurza niepuntualnoś cludzi, nie wiem po co sie na daną godzinę umawiać, jak i tak większość będzie spóźniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×