Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, Nie wiem, czy podołam wyzwaniu ;) Z logiką u kobiet jest jak z tą mityczną Atlantydą. Nikt jej nie widział na oczy, ale krążą o niej legendy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, Jak na razię będę skupiał się na założeniu i prowadzeniu razem z halenore fundacji "Wspomóż Prawiczka". Gdy nasza działalność nabierze prestiżu, zdefraudujemy z niej grube miliony i wyjedziemy za granicę w upojną i romantyczną podróż dookoła świata :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróż do Transylwanii ma coś w sobie ;) Karpaty - przepiękne wzniesienia, doliny, kotliny i górskie strumienie :D Na ale nie mielibyśmy się czego obawiać :P Swój swego nie ugryzie :D Jak mawiają: "Złych diabli nie biorą" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnimi czasy wiele takich gryzących stworzonek się objawiło :mrgreen: Chyba trzeba zakupić jakiś środek na gryzące "coś" :mrgreen:

 

Trzeba będzie sięgnąć do fachowej literatury ;) Albo chociaż obejrzeć jakiś tematyczny serial :D Kiedyś próbowałem oglądać "The Vampires Diaries", ale nie udało mi się tego ukończyć :P Idiotyczna, melodramatyczna bajeczka dla tępych amerykańskich nastoletnich "gimbusów" :D Taki "Supernatural" bije "Pamiętniki Wampirów" na łeb, na szyję ;)

 

Relatywista, kopcu kreta,czy kopcu mrówek?

 

Takim z "robaczkami" ;)

 

-- 05 lip 2012, 21:41 --

 

luk_dig, Jak ten cały socjalistyczny ustrój w końcu u nas pierdolnie i będą budować na jego miejsce jakieś normalne państwo, to nie będziesz musiał daleko wyjeżdżać, żeby zobaczyć jak się "paluje polityków" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, Mając na myśli literature fachową myślałem bardziej o czymś na miarę "Malleus Maleficarum" ;)

 

Odnośnie zlotu to przyszłość pokaże :P Nauczyłem się, żeby nie robić w życiu mocno wybiegających w przyszłość planów. Ostatnio konkretnie mnie "zwarzywiło". "Rozkurwy psycho-fizyczne" się nasiliły :P Paradoksalnie im gorzej, tym człowiek stara się coraz mocniej bronić, używając do tego ironii. Udawanie błazna-degenerata to całkiem dobry mechanizm obronny. W końcu twardym trzeba być, a nie miętkim. No i jak mawiają: "Chłopaki nie płaczą" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, praktyczny,gdyby miał służyć za literaturę fachową,która uzbraja przed atakami wampirow :mrgreen: Innymi słowy-praktyczne rady:jak,gdzie i czym najlepiej powitać wampirka,demona i inne bestyjki :mrgreen:

Bellatrix a może ja nie chcę cię powitać, i chcę żebyś mnie ugryzła :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, Dobra, dobra ;) Pożyjemy (jeśli pożyjemy :P), zobaczymy :D

 

A mi się już nawet browary skończyły, więc będe musiał próbować na trzeźwo :P

Dobranoc :D Niech Ci się przyśnią Sam i Dean Winchesterowie i niechaj Cię bronią od tych Twoich koszmarów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×