Skocz do zawartości
Nerwica.com

Forum Psychologiczne czy Polityczne?


AronFtv

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając Posty dyskutując z rożnymi osobami mam wrażenie jak bym oglądał program Tomka Lisa Co z tą Polska Licytujemy sie kogo metoda jest lepsza a może nie oceniajmy naszych wypowiedzi tylko niech osoba która szuka pomocy wybierze sobie odpowiednia dla siebie odpowiedz. bo licytowaniem nic nie pomożemy ludziom np temat terapii a farmakologii wyszła nie smaczna sytuacja i klops

Licytacja jak w sejmie ty masz racje ja mam rację i tak cały czas

Niech osoba pisząca posta szukająca pomocy oceni sama !

Bo wszyscy jesteśmy omylni jesteśmy tylko ludżmi mającymi podobne problemy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc tak i sie do tego przyznaje ale takie błędy popełnia wielu my tak samo licytowaliśmy swoje poglądy :) ale nie dokońca ja sam no nie ?:P

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:48 am ]

i chce troszkę rozładować emocje bo nie smacznie troszkę sie zrobiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wszyscy jesteśmy omylni jesteśmy tylko ludżmi mającymi podobne problemy!

i tylko nas różni stopień wrażliwości. Jeśli ktokolwiek pisze post , pisze w większości o uczuciu które doznał i już wszystko ma za sobą. A czy forum jest polityczne? nie , nie jest. Bardzo dziwny temat. To indywidualne uczucia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tą polityką to mi chodzi o to że po prostu czasem posty wyglądają jak sejm :D

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:56 am ]

a no zrozumieć wszystkich ludzi na świecie jest trudno wszyscy mamy inne stopnie wrażliwości tak jak napisał wiatr i inne podejście

Być może z tych naszych racji będzie sie dało w przyszłości skonstruować jedno logiczne rozwiązanie naszych problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może z tych naszych racji będzie sie dało w przyszłości skonstruować jedno logiczne rozwiązanie naszych problemów

 

dostrzec , zrozumieć i zaakceptować samego siebie siebie, a to pomoże nam w dalszym rozwijaniu siebie. Byleby się nie zatrzymywać ;) Pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje ja potrafiłem to zrobić i mi sie udało wszystkie twoje słowa dostrzec , zrozumieć i zaakceptować samego siebie siebie, a to pomoże nam w dalszym rozwijaniu siebie.Jeśli zrozumie sie ich sens i będzie chciało sie je zrozumieć a to wymaga u wielu ludzi tak samo wcześniej u mnie wiele pracy i wysiłku

Pozdrawiam Cię Wiatr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowa mogą zranić jak i budować. A jakimi budowniczymi my chcemy być? Od tego zależy fundament.......................Pozdrawiam Cię AronFTv. Twój fundament napewno będzie silny stabilny . Posiadasz w sobie wielkie serce. A to jest już dużo ;) Pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×