Skocz do zawartości
Nerwica.com

Natręctwa myśli...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

mam okropne problemy z cerą... mianowicie mnóstwo blizn, przebarwien.. po prostu non stop mam nad głową takie mysli, ze jestem odrazająca, odpychajaca... nie moge przez to spac, jesc.. non stop o tym mysle, co bym nie robiła... czy ide do sklepu, czy oglądam film. A jak Tylko widze kogos znajomego to od razu zmieniam kierunek i w długą, oczywiscie buzia przysłonięta włosami, udaję że się drapie zeby tylko jakos przysłonić twarz. Jak tylko wejde do autobusu mam wrazenie ze wszyscy na mnie patrzą, na to jaka jestem ohydna. Mam wrazenie ze sie wszyscy ze mnie smieją, i we własnej podswiadomosci wymyslam co te osoby mogą sobie o mnie w danym momencie myslec... a najgorsza jest noc... myśle o tym i myśle i myślę i myślę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właściwie nie wiem od czego to... męczę się juz z tymi problemami od 7 lat... i nie ma porpawy. liczne konsultacje z dermatologami, kazdy mi mowił co innego, jeden mi mowił ze mam mały problemik podleczymy masciami, drugi ze ogromny, trzeci ze sredni.. nie mam juz siły... hormonów raczej mi nie przepisza bo biore lek antydepresyjny a więc to i tak odpada zapewne... czuje sie stracona juz ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, mówiłam. Zastanawiam się właśnie nad zmianą. Ale mimo wszystko chciałabym tez podjąc porządne leczenie tej cery, Z tym że obawiam się że te leki nie bardzo będą ze sobą współgrały. Właściwie kiedys tak nie zwracałam uwagi na wygląd, dopiero w momencie kiedy kilkA Osob powiedziało mi wprost pare przykrych rzeczy... nie wiem czy to z zawiści, czy po prostu rzeczywiscie tak jest. Ale to juz sie stało fobią... Boję sie spotykac z ludzmi a tym bardziej z płcią przeciwną, bo boję sie odrzucenia, wysmiania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, nie wiesz nawet co mi wmawiali w gimnazjum, to tylko żarty i zazdrość. Masz wogóle kontakt z tymi koleżankami czy to tylko były i juz ich nie ma? Dziewczyny raczej na Ciebie nie polecą ale może jak odkryjesz twarz i nie będziesz jej ciągle drapała to jakiś facet do Ciebie zagada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

były i juz ich nie ma... ale jednak widzisz, cos jest na rzeczy skoro mowiły jak mówiły. jakby problemu nei było to by tak nie gadały. ot tak sobie nie wymysliły. no i przyznac musze, że dość ładne były, a napewno 100 razy ładniejsze ode mnie więc zazdroscic nie miały czego, uwierz mi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale może były tępe suki i chciały żebyś sie poczuła chujowo i robiły sobie z ciebie jaja. Nic nie ma na rzeczy bo jakbym wierzył jak osioł w to co mówili mi w gimnazjum i w telewizji to bym z domu nie wychodził i nie odzywał sie do dziewczyn (mam powodzenie nie będę sie chwalił przeciez! :DD). Złap dystans i przestań patrzeć na inne bo mogą to być zwykłe bezwartościowe suki. Nie tylko wygląd się liczy, zasięgnij tez opinii innych jak wyglądasz a nie jakichś tępych srak z liceum które w dzisiejszych latach dają dupy za paczke fajek. (sory admin za język)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale pamiętaj że to tylko myśli. Ja mam myśli że sie zabijam, widze siebie jak skacze z dachu ale to nie są myśli samobójcze tylko nerwicowe/lękowe. Nie można dać im zawładnąć nad nami bo to oznacza naszą degradację psychiczną i społeczną. W następstwie brak wychodzenia z domu lub/i depresja. Dlatego ludzie z nerwicą mają depresję, bo boją sie wyjsc z domu. Czułabyś lęk jakbys pokazała swoją twarz wiekszej ilosci osób? Może masz fobie społeczną. Avatar housa nie jest adekwatny z moją wiedzą medyczną więc Ci nie pomoge! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no to nie jest takie proste, przestawic myslenie...

To prawda wiem coś o tym :P poza tym korzystasz z pomocy psychologa ? bo warto popracować nad tymi błędnymi przekonaniami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×