Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

I jak d... rośnie to trzeba mieć moc do ogarnięcia się i wyzbycia tego starego, złego, które siedzi w człowieku, ale ono jest mocno przywiązane i się puścić nie chce i sobie wisi np. w okolicy pępka i płatów czołowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom Chciałbyś aby Candy14 w ten lepszy cielesny sposób przepraszała rama?!

 

ooooojjj gdzie się podział post?

moje posty czasem znikają. To jest efekt tego że czasem coś zrobię zanim pomyślę. Na szczęście forum to nie real life i można (czasem) cofnąć. A ja mam tendencję do palnięcia czegoś co niekoniecznie powinienem.

Ale skoro zdążyłaś przeczytać to odpowiem że oczywiście że nie, dlatego też dopisałem że to tylko par dotyczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam miodne mniam mniam :P

 

-- 05 lip 2012, 22:00 --

 

Dobrze, że w lodówce nie mam 2litrów lodów, bo bym teraz sobie wciągnął z przerwą na desperadosa, a tak sam desperados.

 

najlepsza metoda: nie kupować! Nie zjesz tego czego nie masz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom Chciałbyś aby Candy14 w ten lepszy cielesny sposób przepraszała rama?!

 

ooooojjj gdzie się podział post?

moje posty czasem znikają. To jest efekt tego że czasem coś zrobię zanim pomyślę. Na szczęście forum to nie real life i można (czasem) cofnąć. A ja mam tendencję do palnięcia czegoś co niekoniecznie powinienem.

Ale skoro zdążyłaś przeczytać to odpowiem że oczywiście że nie, dlatego też dopisałem że to tylko par dotyczy.

 

Mushroom wskocz w temat dla prawiczków i mężczyzn bez-związkowych! Tam to cuda się dzieją! przepraszam cielesne bez zobowiązań, za pieniądze! jakiś dziwny jesteś? Musisz się uaktualnić.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×