Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Guzik

"To czemu od razu zakładasz złe intencje? Przecież to nie jest tak że każdy chce Ciebie krzywdzić, wszędzie można doszukiwać się złośliwości i widzieć je tam gdzie ich niema."

Bo mnie tego życie nauczyło. Lepiej się nie spodizewać za wiele i pozytywnie rozczarować....

 

To lepiej pozostać neutralnym! Nie przypisuj żadnych intencji, niech leci takie 00000. Mega bezpieczne!

 

-- 05 lip 2012, 21:27 --

 

Jenyyy, przydałby się basen z kisielem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom! mogłeś sobie to odpuścić. Nie chcesz rozmawiać to nie rozmawiaj, nie bij leżącego.

nie widzę żadnego leżącego

 

ewidentnie ram czuje się poszkodowany, otwarcie mówi że mu nieprzyjemnie, czuje się atakowany. Odrobina empatii jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ależ ja wykazuję empatię, w stosunku do kawki, której uważam że oberwało się kompletnie za nic, tylko dlatego że ram swoje gorsze samopoczucie postawił przelać na nią i się fochać i manipulować emocjami. A kafkę odbieram jako wrażliwą dziewczynę i boję się że się zdenerwowała tym wszystkim niepotrzebnie.

 

-- 05 lip 2012, 21:31 --

 

Mushroom, a ja alergicznie reaguję na ludzi, któzy mnie obrażają bez powodu, a Ty tak zrobiłeś

Powodu to ty nie chcesz zobaczyć bo musiałbyś się przyjrzeć swoim wadom. A kto to lubi, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kompletne bzdury piszesz. Dopowiedziałeś sobie coś. Chodizło mi raczej o to, że w innych okolicznościach to, co napisała Kafka by mnie nie wyprowadziło z równowagi. Ty manipulujesz faktami

 

-- 05 lip 2012, 21:34 --

 

Mushroom, obraziłeś mnie bez powodu i teraz sobie ideologię do tego dobudowujesz, bo tak Ci wygodniej. Rozumiem, że to nowy ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewidentnie ram czuje się poszkodowany, otwarcie mówi że mu nieprzyjemnie, czuje się atakowany.

Mysle, ze tak samo czula sie kafka i tez otwarcie o tym mowila.. myslisz ze to dziala tylko w jedna ramowa strone?

 

I sama podsycasz te ataki piszac wciaz"mogles. moglas " sobie to odpuscic. Ram tez moze sobie odpuscic prawda?

 

mam gorszy tydzień, ciąg niefortunnych wydarzeń, za dużo sie dzieje, problemy z uczelnią, etc.

Ram rozumiem..czasami wszystko sie skumuluje i czlowiekowi puszczaja nerwy o byle co. Wiec nic juz nie pisze i czekam na Ciebie jutro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ależ ja wykazuję empatię, w stosunku do kawki, której uważam że oberwało się kompletnie za nic, tylko dlatego że ram swoje gorsze samopoczucie postawił przelać na nią i się fochać i manipulować emocjami. A kafkę odbieram jako wrażliwą dziewczynę i boję się że się zdenerwowała tym wszystkim niepotrzebnie.

 

I dlatego postanowiłeś walnąć tą księżniczką? :/

Sprawa z kafką zdawała się być już załatwiona, gdybyś darował sobie tą księżną w sukience mocy to nie byłoby takiego kisielu.

 

-- 05 lip 2012, 21:38 --

 

Ram tez moze sobie odpuscic prawda?

 

No może, też przecież mówię aby nie strzelał armatą, bo mógł źle zinterpretować, bo złych intencji mogło nie być.

 

Coś te quoty nie wychodzą :/

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik, dokłądnie tak. Sprawa była załatwiona. A nowy, wspaniały Mushroom postanowił ją załatwić w swój nieomylny sposób.

 

-- 05 lip 2012, 21:39 --

 

I jakiekolwiek poczucie winy jest mu obce!

 

-- 05 lip 2012, 21:40 --

 

A ja o swoich wadach potrafię mówić glośno i wyraźnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik, dokłądnie tak. Sprawa była załatwiona. A nowy, wspaniały Mushroom postanowił ją załatwić w swój nieomylny sposób.

 

-- 05 lip 2012, 21:39 --

 

I jakiekolwiek poczucie winy jest mu obce!

 

-- 05 lip 2012, 21:40 --

 

A ja o swoich wadach potrafię mówić glośno i wyraźnie.

 

 

Bo Mushroom boi się o kafkę bo jest wrażliwa, ja się boję o rama bo jest wrażliwy. I się robi mega kisiel. Ludzie wypijmy sobie piwo i uciekajmy spać!

 

Ramcik! Tobie potrzebny jest jakiś gigantyczny dystans!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, ja naprawdę czułem się olany przez Kafkę, nie było tu żadnej manipulacji. I naprawdę było trochę prztyczków, na które zapewne za mocno reagowałem, bo jej nie znam i może niepotrzebnie przypisałem złą wolę. Ale Wy z Mushroomem odgrzaliscie to wszystko i nie poczuwacie się do winy. Trudno mi odpuścić, kiedy nie padło przepraszam. Walnęliście z nienacka i chcieliście to ot tak zostawić, zakładając, ze ja nie mam uczuć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, ja naprawdę czułem się olany przez Kafkę, nie było tu żadnej manipulacji. I naprawdę było trochę prztyczków, na które zapewne za mocno reagowałem, bo jej nie znam i może niepotrzebnie przypisałem złą wolę. Ale Wy z Mushroomem odgrzaliscie to wszystko i nie poczuwacie się do winy. Trudno mi odpuścić, kiedy nie padło przepraszam. Walnęliście z nienacka i chcieliście to ot tak zostawić, zakładając, ze ja nie mam uczuć?

 

Ej! Przesadzasz! Candy14 wyraźnie napisała że Cię polubiła i że wyściska Ciebie jutro na zlocie! Czytaj dokładnie!

Trza się poznać, dlatego trza przybyć na zlot!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za niepotrzebne zamieszanie które po części spowodowałem.

 

-- 05 lip 2012, 21:49 --

 

eeeeeeeeeee tam! Odstawiam flupen więc koniec wielkiego tycia!

jakiego tycia? Przecież Ty szczupła jesteś.

Będę sobie pić piwo! Duuużoooooo piwa!!!

fajnie masz :why: a ja na diecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za niepotrzebne zamieszanie które po części spowodowałem.

 

-- 05 lip 2012, 21:49 --

 

eeeeeeeeeee tam! Odstawiam flupen więc koniec wielkiego tycia!

jakiego tycia? Przecież Ty szczupła jesteś.

Będę sobie pić piwo! Duuużoooooo piwa!!!

fajnie masz :why: a ja na diecie

 

Szczupła to ja będę jak pozbędę się 8kg które przytyłam będąc na zacnym flupenie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik, jak ja ostatnio kogoś wyściskałem, to kości chrupały:) No wiesz, dla mnie wyściskam, etc. to nie to samo, co przepaszam.

 

Czepiasz się! Przecież to wyraz sympatii! To takie cielesne przepraszam! Czy to zawsze trzeba wszystko powiedzieć? Czasem czyny świadczą więcej niż słowa!

 

-- 05 lip 2012, 21:53 --

 

ja będę szczupły jak zacznę biegać 20 godzin na dobę, przestanę jeść, pić, a powietrze przestanie mnie tuczyć chyba.

 

Jesz flupen? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też przepraszam wszystkich za zamieszanie. We wtorek dowiedziałem się, że jeżeli nie znajdę jakiegoś papierka/umowy, to będę musiał zapłacić 15 tys. zł. za możliwość kontynuowania bycia wieeeeeeeecznym doktorantem. Póki co nie znalazłem. Ponadto właśnie się przeprowadzam, fakt, że w ramach jednego bloku, ale jednak. No i wyszła taka lipa, bo jestem dość mocno psychicznie osłabiony różnymi wydarzeniami z ostatnich 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×