Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, a co drama queen robi? A co oznacza napis "P.S. Myślisz że Kawka była dla Ciebie niemiła? Zaraz nabierzesz trochę perspektywy."

 

-- 05 lip 2012, 20:27 --

 

radość Ci sprawia dowalić komuś, ot tak po prostu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię, kiedy ludzie są złośliwi bez powodu, ot tak, by komuś przypieprzyć. I o ile Kafka mogła mieć swoje racje, to twoja złośliwość była ot tak, z niczego.

 

-- 05 lip 2012, 20:35 --

 

Nie wiem za co to było, przepraszam za inwektywy, ale to było już ewidentne dopieprzenie i jawne napisanie, że Mashroom ma na to ochotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jutro w Gdyni bedzie tylko on i jego foch..chociaz licze, ze jednak przyjedzie do Gdanska" no i po cholerę piszesz takie złośliwości. I po co mam przyjeżdzać do Gdańska? Żeby się spotkać z ludźmi, którzy tak się do mnie odnoszą. Candy, miałabyś ochotę spotkać się z kimś, gdyby ktoś Ci tak napisał?

 

-- 05 lip 2012, 20:44 --

 

rozumiem, że twoje "nie pluj na niego" to pusty slogan, bo jak widać nie stosujesz się do tego w zyciu

 

-- 05 lip 2012, 20:51 --

 

Pytałem się tylko, ile osób ma ochotę spotkać się ze mną w Gdańsku/widizeć mnie jutro na zlocie. Pomyślałem sobie, że jak parę osób napisze że tak, to może będzie oznaczało, że będzie jednak fajnie, etc. Drugą sprawą był sobotni spacer. Ale Candy i Mushroom postanowili mi dopieprzyć nie wiadomo z jakiego powodu.

 

-- 05 lip 2012, 20:53 --

 

Guzik, nie broń mnie, bo znów ktoś pomyśli za wiele....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ram, kurde... Ty tak na powaznie? Ani grama dystansu do siebie?

Candy, miałabyś ochotę spotkać się z kimś, gdyby ktoś Ci tak napisał?

Przede wszystkim zastanowilabym sie czy rzeczywiscie nie przesadzam skoro tak mnie ludzie odbieraja...stac Cie na to? Po raz ktorys pisze, ze mam wielka ochote spotkac sie z Toba w Gdansku a Ty po raz ktorys zachowujesz sie jak obrazona ksiezniczka....dorosly facet ech

 

Pytałem się tylko, ile osób ma ochotę spotkać się ze mną w Gdańsku/widizeć mnie jutro na zlocie.

az sobie wroce do tego bo mnie tu Kiya prostowala ze o sobocie mowisz a nie o jutrze

I ciekawi mnie, ile osób ma ochotę się ze mną spotkać w piątek o 17. Jak znajdzie się co najmniej 6, to się zjawię:)

 

 

No tak ..tego nie doczytalam bo dopisales. Mysle, ze wszyscy maja ochote sie z Toba spotkac wiec przestan tupac nózka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik, nie broń mnie, bo znów ktoś pomyśli za wiele....

 

Trudno, nie bronię nikomu myśleć, ale obrażać siebie wzajemnie? Armaty strzelają! Jedna bum, druga bum. Bez sensu. Każdy interpretuje po swojemu, wiadomo że są tu ludzie z problemami więc każdy powinien uważać, aby nikogo nie krzywdzić swoim działaniem. Może ram jest wrażliwym dorosłym mężczyzną, i bierze do siebie takie wypowiedzi? Miast zarzucać bycie drama queen czy posiadanie focha zalecam próbę zrozumienia. Ram, Ty też powinieneś postarać się zrozumieć drugą stronę a nie strzelać armatą.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy, napisałaś, że w Gdyni będę tylko ja i mój foch, z pewnością to brzmi niezmiernie zachęcająco. Tupać nóżką też nie brzmi zachęcająco, jest to oczywiste nawiązanie do wizerunku księżniczki, innymi słowy dalszy ciąg złośliwości. Mushroom Cię widzę zainspirował. I zauważ, że ludzie, którzy mnie znają, nie odbierają mnie nie wiadomo jak, więc chyba się mylisz w swoich sądach. Chociaż nie neguję, że jeśli ktoś jest wobec mnie zlośliwy i nie znam tej osoby, to trudno zakładac dobre intencje. Z pewnością Ty i Mushroom ich nie mieliście. I ja niczego nie dopisywałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nie neguję, że jeśli ktoś jest wobec mnie zlośliwy i nie znam tej osoby, to trudno zakładac dobre intencje. Z pewnością Ty i Mushroom ich nie mieliście. I ja niczego nie dopisywałem.

 

To czemu od razu zakładasz złe intencje? Przecież to nie jest tak że każdy chce Ciebie krzywdzić, wszędzie można doszukiwać się złośliwości i widzieć je tam gdzie ich niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik, dzięki za wsparcie. Mam sporo wad i jedną z nich jest to, że jak ktoś już wyzwoli reakcję łańcuchową, to ona sobie tak leci i leci i póki ta osoba dorzuca do reaktora, to i ja tez niestety dorzucam swoje. Może faktycznie Kafka nie miała złych intencji, ale Ty Candy z Musroomem postanowiłaś być złośliwa. A dalej mi się parę słów za dużo wymsknęło, za co jeszcze raz przepraszam. Ale sam też oczekuję przeprosin, bo uważam, że Wasze złośliwości było niesłuszne i każdy powinien odpowiadać za to co pisze, nawet jeśli czegoś nie doczytał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik

"To czemu od razu zakładasz złe intencje? Przecież to nie jest tak że każdy chce Ciebie krzywdzić, wszędzie można doszukiwać się złośliwości i widzieć je tam gdzie ich niema."

Bo mnie tego życie nauczyło. Lepiej się nie spodizewać za wiele i pozytywnie rozczarować....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ram, ja Cie juz poznalam i bardzo polubilam

Ja nie, a to dlatego że przypomina mi dawnego mnie a ja się kiedyś obrażałem na wszystko za wszystko i reagowałem jak kapryśny dzieciak. (i nie lubiłem siebie bardzo - dlatego teraz alergicznie reaguję na takie zachowania)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×